Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet? Mit szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Mit szeretne tolem? Baratsagot? Mert meg azt sem erzem.

Figyelt kérdés

Egyik ismerosommel az utobbi ket honapban tulsagosan joba lettunk(volt amikor egy heten het napot egyutt voltunk..nagyon sokat talalkoztunk)de dolgozik,es mindig azt mondja,hogy faradt,de aztan kiderul,hogy a haverjaval tud talalkozni,engem meg behiv a munkahelyere neha neha,es eleg keveset vagyunk egyutt.Egesz nyaron azt mondogatta,hogy mennyi mindent fog velem csinalni augusztusbn amikor mar nem dolgozik,erre most meg elkezdte sorolni,hogy szinte ideje sem lesz,mert mennek Horvatorszagba,Gorogorszagba,haverjahoz,taborba..stbstb.nekem ez egy picit rosszul esett,mert oke nem vagyok en neki senki,de akkor miert hulyitett azzal,hogy velem lesz folyton?es ezt mondtam is neki,de o azt mondta,hogy felreertem en is benne voltam ebben.:) a masik dolog meg az,hogy folyton dicsekszik azzal,hogy hova megy,en meg konkretan semmi kulonoset nem csinalok,leirta,hogy a munkahelyen van egy lany aki neha aranyos,neha meg flegma..kerdem en,kit erdekel?minek irja csak ugy le? En sem mondogatom neki random,hogy itt egy helyes fiu....

Vasarnap utazik el,es kerte,hogy kiserjem ki az allomasra,de csak oda?elotte nem is akar talalkozni?mi ez? Ezt is ugy erzem,hogy csak kedvessegbol irta,hogy kiserjem ki..

Amikor meg leirtam neki,hogy nekem nincs szuksegem netes baratra foleg ugy,hogy itt lakik tolem 5lepesre akkor meg azt irta,hogy ne legyek ilyen meg,hogy fogunk majd talalkozni..probalom "leepiteni":D,de folyton ir..csakhogy nekem mar rossz igy.



2015. júl. 20. 09:42
 1/2 anonim válasza:

Szia

sajnos nem tudok erre mit mondani, de engem is érdekel, hasonló helyzetben vagyok. Bocsi!!

2015. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak kihasznál. Ha épp olyanja vagy, akkor jó vagy neki erre/arra, pl. hogy nővel lássák más nők. Amúgy olyan szépen leírtad a tipikus hitegetős barmot, hogy bennem kétség sincs: Építsd le egy kicsit határozottabban, tiltsd le úgy, hogy ne is tudja felvenni veled a kapcsolatot.

Lehet egy ideig úgy is volt veled, vagy még most is úgy van, hogy élvezné, ha kényeztetnéd, ágyba bújnál vele. De ennyi.

2015. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!