Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a legjobb barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a legjobb barátom, adnátok valami tuti válaszokat?

Figyelt kérdés
Tetszik a legjobb barátom(fiú). Van egy lány akivel együtt voltak most szünetelnek, de újra meg akarja kérdezni, hogy lesz-e a barátnője. Én meg imadom azt a srácot. És folyamatosan le beszélem hogy még várjon egy kicsit. Jövöhéten fogja megkérdezni akkor amikor én is ott leszek (tábor). Mit csináljak? ja és nem akarom megkérdezni mert ha megkérdem hogy járunk és ő nem viszonozza akkor barátilag elvesztem...segítsetek

2015. júl. 17. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod, hogy összejöjjenek, emlékeztesd a srácot azokra a pillanatokra ami miatt szakítottak... meg azokra amikor ti ketten nagyon jól éreztétek magatokat, iszonyat jól.
2015. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szereti a csaj akkor hagyd mert nem fer vele szemben hogy nem hagyod hogy boldog legyen. Viszont szerintem mond el neki mivel egyszer él az ember , és lehet hogy báni fogod világ életedben ha nem szólsz róla.
2015. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!