Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 év barátság után szerettem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év barátság után szerettem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akit lassan 3 éve ismerek ő fiatalabb nálam. Én 22 vagyok ő meg most egy hónap múlva lesz 18. Régen randizgattunk de utána egy veszekedés után nem nagyon beszélgettünk és összejöttem mással akivel majdnem 2 évig együtt voltam. Most újból jóban vagyok ezzel a lánnyal és lehetek akármilyen komoly ha szexről van szó ez a lány annyira el tudja csavarni a fejemet hogy a szombati pár emberes 'buli' a legjobb haveromnál ugy alakult hogy legszívesebben lefeküdtem volna vele. Horror filmet néztem vele láttam hogy fél és megöleltem aztán a film végénél nem bírtam magammal és próbáltam megujjazni, de nem hagyta. Tudom hogy szerelmes belém és ezt akkor ott el is mondta nekem az ágyban és azt mondta ezt ő nem így akarja. Kicsit megsértődtem és ő is rám igy kimentem kicsit zenét hallgatni és gondolkozni olyan 20perc után bementem hozzá magamhoz húztam őt ölelgettem szórosan és simogattam de tudatos volt bennem közben hogy ő nem fogja hagyni ugyse. De egy órán keresztül csak ölelgettük egymást mondtam hogy ne aludjon el ő meg aranyosan kötekedett velem. Próbálta a számat is befogni hogy aludni tudjon de én direkt játszottam vele mert nem akartam hogy itt legyen vége az estének még vele akartam lenni ugy hogy mindketten ébre vagyunk. Imádom őt nagyon ő is simogatott végig ugy mint az igazi szerelmes párok. Aztán amikor egymás mellett volt az arcunk akkor nem bírtam tovább és megcsókoltam mert azt hittem már alszik. De nem aludt tovább csókoloztunk. Annyira jó volt vele lenni. Annyira jó volt hallgatni a levegővételét és azt a kis cuki kis kezét megfogni. Ölelgetni akartam ugyanugy tovább is de utána mindenki felkellte mert már reggel lett addigra. Most szeretem akkor? Érdemes vele megpróbálni egy kapcsolatot. Ha 3 éve szeret akkor nem kell félnem a csalódástól?

2015. júl. 13. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez szerelem-e részedről, de ha ő szeret, akkor nem kell félned a csalódástól. Próbálkozhatsz szerintem, de csak lassan :)
2015. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2015. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!