Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek mondjátok meg mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjátok meg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú aki tetszik, de elballagot (általános iskolÁbol). Igazából párszor ha beszéltünk, szó nem volt komoly. Viszont volt a fiú osztálytársa egy másik srác aki egyszer rámírt és beszéltem is vele... Majd később mindenki azt terjesztette h nekem tetszik a gyerek. És ez eljutott hozzá is és rámírt h igaz-e. Mondtam neki h nem de nem hitt nekem, ilyenkor beszéltünk utoljára. Majd miuán az első srác la együtt ő is elballagott rAjöttem h lehet h fontos volt. És abban se vagyok 100 h neki nem tetszettem. Ki tudom deríteni anélkül h ráírnék h tetszettem e neki?

2015. jún. 16. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
csak tőle fogod megtudni...hajrá
2015. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de nincs elég bátorságom és lehet tök fölösleges is, hisz valószínűleg soha többet nem találkozunk.....
2015. jún. 16. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!