Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mit tartatok vonzónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tartatok vonzónak egy lányban?

Figyelt kérdés
Nem csak a külsőre gondolok, inkább a belső tulajdonságokra. Vagy pl.: sokat mosolyog, meg ilyenek.

2015. jún. 14. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mosoly, természetesség, őszinteség.Ezen kívül még azt is vonzónak tartom, hogyha nem viselkedik férfiként és nem azt sugallja, hogy ő akarja irányítani a kapcsolatot, mert szeretem, hogyha én vagyok a férfi a kapcsolatban és nem fordítva :DD
2015. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
arc, mosoly, test ezek vonzók lehetnek
2015. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hmm hát hatalmas piros pont ha őt is azok érdeklik amiket én pl: filmek, zene, könyvek, média stb. :)

nálam nagyon fontos hogy legyen vidám, szeressen viccelődni, de tudja azt is hogy mikor nem szabad viccelődni

nagyon pozitív még nálam ha a lány "erős jellemmel" van megáldva, úgy értem nehezen lehet befolyásolni, ilyenek :)

nos azt hiszem így első körben ennyi, ha érdekel írj privátot hátha eszembe jut még valami

2015. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a nőiesség.

ebben van az,hogy úgy öltözködik,ápolt,nem köpköd,verekszik,és káromkodik egész nap (1-2 persze belefér),és hogy érett.

Szóval egy buliban nem issza magát a sárga földig,hogy én szedjem fel az útról a saját hányásából.


És persze az,hogy életvidám,nem depizik.


Ez megfog,ha emellé szép is,akkor tökéletes.

(SZÁMOMRA)

2015. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jó nagy szilikon melleit!
2015. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Nekem fontos,hogy ne kakiljon túl sokat, ne túl gyakran, mondjuk 3-4 naponta.


Nekem ez a legfontosabb.

2015. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Frissesség,minőség,kedvező ár
2015. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Paraszt utolsó!:D Ilyet ide benyögni!XD
2017. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!