Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mondjatok nekem viccet légyszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok nekem viccet légyszi! Milyen jó humort tudtom ide?

Figyelt kérdés
Nah a lényeg h van egy lány aki tetszik nekem és olyan tervem h a barátom miatt rám fog írni h ki tetszik nekem és szereti a jó vicceket és átlagban mindig boldogulok de most kéne néhány segítség h milyen humort süssek el vele mielött megmondom neki. (15 éves fiú vagyok ő 15 éves lány)

2015. jún. 13. 22:49
 1/5 anonim válasza:
így hirtelen azt tudom ajánlani, hogy keress a neten (pl.: vicc. hu (több tízezer vicc, itt csak a legjobb)).
2015. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne ilyen tömegviccel próbálkozz, hogy most akkor mesélsz egy viccet a mórickáról meg a kur.vaanynatudjakiról... esetleg vicces sztori, emlék vagy valami közös ismerős hü.lyegyerek
2015. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, kicsit keszekuszán fogalmaztál, de ha jól bogoztam ki a szavaidat, viccekkel szeretnéd elkápráztatni álmaid hölgyét. Nézz körül valamelyik viccoldalon (én egyetlen egyet tudok: viccesviccek.hu), és valami enyhén pajzánnal próbálkozz, semmiképp sem disznóviccel.
2015. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már egy kész vicc.
2015. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Mi a külömbsêg egy etióp és egy pingpong labda között?

?

Pár gramm

xD

2015. jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!