Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20 évvel idősebb, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forever28 kérdése:

20 évvel idősebb, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 20 évvel idősebb mint én. És nagyon boldog vagyok vele. Sőt... Hasonlítunk, elvagyunk, mégis csak két havonta találkozunk. Hogy mondjam meg neki, hogy szerelmes vagyok belé több mint fél éve? Vagy mit tegyek?

2015. jún. 10. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Te hány éves is vagy?
2015. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha te olyan 18 alatt vagy akkor surgosen felejtsd el mint lehetseges partnert! Az apad lehetne meg akkor is ha 18 vagy!

18/L

2015. jún. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt lenne jó tudni, hogy az ő részéről feléd mit érzel? Nem lehet, hogy ő pont egy ilyen kérdést fogalmazna meg itt, hogy hogyan mondja meg neked..? ;)
2015. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
20 évvel idősebb FIÚ? Az a "fiú" legalább 30-40 éves, amire jobb helyeken már férfit mondanak.
2015. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!