Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ilyenkor mivan? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mivan? 16L

Figyelt kérdés

5 éve ismerem kb. a fiút, de csak nemrég figyeltem föl rá. egy szórakozóhelyen voltunk ő, meg én és pár haverunk.beszélgettünk, kérdezősködött, hogy hova járok suliba meg ilyenek.

megtudtam, hogy aznap este bejöttem neki.

barátnőm neki a nagyon jó haverja, és ők szoktak beszélni, és barátnőm kérdezte, hogy nem-e akarna velem összebarátkozni, esetleg elhivni sétálni.

azt mondta hogy még meglátja.

Tudni kell, hogy dohányzom. (sajnos rászoktam, de már rajta vagyok hogy leszokjak, főként miatta is. )

na szóval, történt az, hogy a szórakozóhelyen, rágyújtottam, és leszólt, hogy miért kell dohányozni?

Félek hogy ezért nem hívott még azóta sem. (kb. 2 hét óta)

Ő nem dohányzik, és 18 éves



2015. jún. 9. 21:30
 1/4 anonim válasza:
hát ha a cigi miatt nem hív el, akkor ennyit ér...ennek nem kéne két ember közé állni..te egészséged..azt csinálsz vele, amit akarsz
2015. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy tényleg azért, csak ha tényleg mondta hogy bejöttem neki aznap este, akkor mi lenne az akadály hogy elhivjon? szerintem csak ez.

de mint irtam is, ha úgy van akkor én leszokok miatta.

2015. jún. 9. 21:34
 3/4 anonim válasza:
az nem jó, ha más miatt szoknál le...az nem igazi leszokás...én is próbáltam már...de ha te így nem érzed majd jól magad visszaszoksz...magadba kell eldönteni, hogy igen ez NEKEM rossz...MAGAM MIATT leszokok..NEM MÁS MIATT!! ez nagyon fontos..ha meg valakinek tetszel elfogad úgy, ahogy vagy
2015. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
magam miatt is akartam már nem egyszer leszokni. csak nehéz. gondoltam ha van előttem egy cél, könnyebb
2015. jún. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!