Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elfolytok egy olyan szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfolytok egy olyan szerelmet amit a szüleim nem támogatnak. Mit tegyek hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
A legjobb fiu baratom kb egy hete vallott szerelmet de azt mondtam neki hogy ez viszonzatlan...pedig jobban es regebb ota szeretem ot mint azt hinne..a szuleim ellenzik teljesen..ezert nem lehet koztunk semmi es ezert nem vallottam be neki en is hogy szeretem...mit lehet tenni hogy ez a fajdalom elmuljon? 17/L vagyok o meg 18/F
2015. jún. 2. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt a te életedről van szó, nem helyes, hogy a szüleid szabják meg kivel lehetsz együtt, ez elég középkori dolog. :/

Szerintem mondd el a srácnak, hogy mi a helyzet, esetleg várjatok addig, amíg 18 leszel, és a szüleidnek már nincs beleszólása a dolgokba.

2015. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ellenzik? Mert ha semmi alapja nincs a dolognak, csak nem szimpatikus nekik, akkor azt kell mondanom, semmi közük hozzá.
2015. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ellenzik? Attól függ.....Ha pl. drogos, alkesz, rossz társaság tagja, akkor minden normális ember ellenezné.
2015. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!