Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, de alacsonya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de alacsonyabb nálam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk és ő pedig szerelmes belém. Én nagyon kedvelem, de úgy érzem, hogy még jobban meg kell ismernem ahhoz, hogy dönteni tudjak, hogy akarok e többet barátságnál. És megbántani meg nem akarom, mert ő tényleg nagyon oda van értem. Én pedig magam se tudom mit érzek, de biztos hogy vonzódom hozzá.

És ezzel így még nem is lenne baj. Az egyetlen amiben itt most meg akadtam hogy alacsonyabb nálam. Én vagyok 175 ő pedig 168-170 körül. Mikor egymás mellett megyünk vagy megöleljük egymást egyáltalán nem érezhető ez a különbség. De azért mégis egy kicsit bennem van az hogy ez zavaró vagy sem. Az biztos hogy őt nem zavarja, csak én nem tudom ezt hova tenni.



2015. máj. 30. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerjétek meg egymást jobban, ha még nem tudsz dönteni. Legyetek együtt több időt, akár fagyi, akár csak séta, megszokod, hogy kisebb. Az az 5 cm ide-oda semmi.
2015. máj. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán tetszik neked, akkor elfogadod úgy ahogy van.Ha nem vagy biztos az érzéseidben, akkor ezt valamilyen formában jó lenne vele is tudatni, hogy feleslegesen ne ringassa magát álomvilágba.
2015. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm 10 cm-rel magasabb mint a pasija, és 1 éve boldogan megvannak :)
2015. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
177 centi vagyok, a barátom 169. Azon kívül hogy nem vehetek mellé magassarkút, szinte észrevehetetlen. Mondjuk hozzá kell tennem hogy abban a magassarkúban kevés ember tudna mellém állni!:D
2015. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem ezen múlik.. ezen gondolkodnod se kéne ;)
2015. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pffff Te most komolyan azon a pár centin aggódsz!? Ha szeretitek egymást az ilyen apróságok nem számítanak!
2015. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!