Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki? Vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyád-_- kérdése:

Tetszek neki? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam. Most fogunk elballagni. Január óta tetszik úgy annyira.Ha velem beszél mindketten mosolygunk. Nagyon bunkó szokott lenni velem, viszont ismerem a kedves énjét is. Tudja, hogy tetszik nekem egyszer elutasított, de másnap már beszélt velem. Úgy érzem, hogy most vagyok igazán szerelmes. Azt mondta, hogy csak velem szemét. Amiben teljesen igaza van. Viszont az egyik osztálytársamra teljesen rá van kattanva. Azt mondják a többiek, hogy tetszik neki a lány, de ő azt mondja, hogy nem. Valahogy neki hiszek, de lehet csak a szerelem beszél belőlem. Állandóan csesztet, de így is szeretem. Nap mint nap fájdalmat okos, de még így is szeretem. Ha valamelyik lány szóba hozza előtte, hogy tetszik nekem stb. akkor nem mond semmit csak mosolyog. Mindig a lányokhoz megy és én látom is, de én is megyek a fiúkhoz. Lányok szerint csak féltékennyé akar tenni. Az unokatestvére is azt mondta, hogy tuti ő lesz a jövőbe a férjem.Volt egy barátnője és ő nem szerette és én megmondtam neki,hogy annak semmi értelme....Másnap szakítottak.
2015. máj. 28. 17:35
 1/4 anonim válasza:
Menj Minecraftozni!
2015. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rose Mary válasza:
Tetszel neki csak szerintem ő maga sincs ezzel tisztába vagy csak nem akarja bevallani.
2015. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megyek:D
2015. máj. 31. 13:12
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor miért megy más lányok után?:) De ha valamelyik fiúval beszélek és rólam van szó akkor ő is odajön...
2015. jún. 1. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!