Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkness10 kérdése:

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! van egy fiú az osztályba akibe teljesen belezúgtam! Azt mondja az egyik legjobb barátnőm, hogy szerinte 60 százalék esélyem van nála és ezt is csak azért mondta mert, már sokszor észrevette, hogy engem figyel órán. Egyébként nem szoktunk nagyon beszélni (nem merek), de amikor igen jól elvagyunk. Mármint azok a beszélgetések általában át szoktak menni trollkodásba :) Mostanában erősen fontolóra vettem, hogy elmondom neki, hogy mit érzek, viszont az a rémálmom, hogy mi van ha kiröhög? Az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hogyan reagálna. Hát őszintén szólva van amikor bunkózik a lányokkal és ez is érdekes, hogy velem még soha nem bunkózott vagy szivatott meg. (talán néha a vezeték nevemmel hülyült, de azzal mindenki szokott). Az a baj, hogy tényleg rohadtul el szeretném mondani csak nagyon félek. Szerintetek mit tegyek?

2015. máj. 27. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 16 éven felüliek vagytok akkor 90% hogy nem fog kiröhögni, ha nem volt még barátnője 100% hogy összejöttök. Beszélgess először vele a szerelemről egyébként. Nem kell egyből lesokkolni azzal hogy szerelmes vagy belé.

18/F

2015. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el nyugodtan. Ha kiröhög az nem téged, hanem őt minősíti. Ha röhög, akkor tènyleg bunkó, ilyenkor nem éri meg, csak békén kell hagyni. De ha tényleg veled nem bunkozott, akkor tetszel neki, csak mivel te nem mutatsz érdeklődést iránta, ezért ő nem mer.
2015. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát eléggé 16 éven aluliak vagyunk... Én 13 Ő 14 (hetedikesek vagyunk)

Nem tudom nem is attól félek, hogy ő kiröhög, hanem attól, hogy elmondja a barátainak, aztán lassan az egész osztály megtudja és akkor mindenki rajtam röhög

2015. máj. 27. 19:19
 4/6 anonim válasza:
Ha meg úgy is bírod/szereted, nem minegy hogy ki tudja?
2015. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Azért nálunk is az osztályba még 5.ben trollkodtak,még szivattak,aki elmondta másnak,de mostmár azért inkább elismerik ha valaki elmeri.

8.os vagyok

2015. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki, kiröhögni nemfog. Én attól félek, hogy a kiszemeltem annyira fél mert szégyenlős h nem szól majd issza vagy nemtom :"D de ha igazán szereted akkor tedd meg! Semmit se veszthetsz! :)
2015. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!