Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek mindenen megsértődi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mindenen megsértődik és zsarol fb-n hogy letilt de nem tette meg?

Figyelt kérdés

Tagnap érzelmileg zsarolt hogy letilt meg irkál hogy nem mertem letiltani mert csicska vagyok meg stb..


Most az van hogy nem tudtam felhívni tegnap előtt és megsértődött. :C


Tegnap felhívtam ki is békültünk, tegnap meg az volt hogy megint össze veszett velem és ezeket írta mert hogy én csak az igazat mondtam neki hogy úgy gondolom hogy csak szórakozik velem.



Így volt a beszélgetés:


Én: Nem ezt mondtam a hülyének nézés meg a kihasználás között van különbség.


ő: Chh csa menj mashozz


Én:csá


Ő: Azt hozzam ne gyere tobbet es en meg kezdtem erezni h beled szeretek de inkabb nem ...


Majd itt nem írtam neki vissza és ezeket írta tovább.


Jaa es tilts le koszi


Na mer nem tiltasz dragam ja gyava vagy hozzs.



Mit tegyek szeretem !!!



Ezt a kérdést is ezzel a lánnyal kapcs írtam ki


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..


2015. máj. 20. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le te, mert senkinek sem szabad a zsarolást eltűrnie
2015. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lanykent mondom ez egy pi..csa.... Ez a lany nem szeret teged ha szeretne nem zsarolna meg hordana le mindennek. Ez csak egy bekelpezlt istenem add hogy max 15 eves kiscsaj. Ne legyel hulye menj es keress egy szeretetre melto lanyt aki viszont szeret ezt meg kuld el a halalf.....ara.

18/L

2015. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mit szórakozol?

Tiltsd le a pi-be!!

2015. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha vége hát vége... Nem kell ezt eltűrnöd. Lesz majd olyan aki nem így fog viselkedni de ez a csaj egy gyökér.... Utálom az ilyen hisztis pics*kat...

19/L

2015. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!