Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar féltékennyé tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsinga kérdése:

Miért akar féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon tetszik az egyik lány osztálytársam, tudom, hogy ő is kedvel engem, csak azt nem tudom biztosra, hogy tetszem-e neki, de ugy érzem, hogy több van köztünk, mint barátság. Folyamatosan ugy érzem, hogy féltékennyé akar tenni a többi fiu osztálytársaimmal, állandóan ölelgeti őket, ha én is ott vagyok és látom, tudni kell még, hogy órákon szoktunk mosolyogni egymásra illetve szemezni is szoktunk, de kiváncsi voltam, hogy, ha én ülök egy lány mellé és beszélgetek vele órán, arra, hogy fog reagálni, és hát meglepetésemre láttam, hogy fél szemmel ránk-ránk pillantgatott, és nem igazán tetszett neki. Valójában ugy gondolom, hogy mind a 2-en tul makacsok vagyunk, hogy megtegyük az első igazi lépést egymás felé, és ezért csináljuk ezt a féltékennyé tevés dolgot "egymás ellen". Fogalmam sincs, mit kéne most tennem... hogyan kéne kideritenem, hogy pontosan érez-e valamit irántam? A válaszokat előre is köszi. (17/f)

2015. máj. 16. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle ,hogy mit érez irántad mert te többet . DE NE Facebook-on vagy írásba . Semmit nem tudsz veszíteni ha a lánynak nem hülye a felfogása .
2015. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!