Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam meg neki, hogy többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki, hogy többet érzek?

Figyelt kérdés

Több mint három hete beszélgetek egyik lány szaktársammal, aki 4 évvel fiatalabb nálam. Most kezdtük az egyetemet és már az első hét után feljárkáltam hozzá (nem történt semmi) és többször is együtt lógtunk több helyen. Viszont megkérdeztem, hogy miért nincs senkije mire a válasza az volt, hogy jelenleg senkit se akar, mivel ő nem helyi és minden új neki (albérlet, város) illetve az egyetemre szeretne koncentrálni. Mindenkit friendzoneol. Elvileg tőlem is csak haverságot akar (nem mondta ki).


Eleve úgy indult, hogy nem akarok tőle semmit, viszont elkezdtem nagyon is megkedvelni. Állandóan ő jár az eszembe, napjaim erre mennek már rá és nem tudom, hogy elmondjam-e neki mit érzek így a ZH-k előtt.


Magamat nagyon emésztem belülről emiatt. Szarul alszok, kevesebbet eszek és néha szar a kedvem, ha kevesebbet beszélünk mint eddig.


Szerintetek mitévő legyek?



tegnapelőtt 21:05
 1/4 Cuki manó 2 válasza:
100%
Szerintem finoman utalj rá. Zhk ide vagy oda. Túl jutsz rajta ha elutasít hidd el.
tegnapelőtt 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem semmiképpen se várj hogy lemenjenek első ZH-k, ha nyíltan elmondod neki hogy mit érzel akkor kapsz majd egy képet arról hogy ő viszonozza-e ezeket az érzelmeket vagy sem, te sem fogsz izgulni mert vagy kapsz egy igent vagy egy elutasítást, de túl leszel rajta és tudsz ZH-kra koncentrálni
tegnapelőtt 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül mondta el neked, hogy nem akar semmit. Elég egyértelműen fogalmazott, az élet pedig nem egy film, amiben egy szerelmi vallomás megváltoztat mindent.
tegnapelőtt 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér, de ezek alapján nem sok estély látok rá hogy bejön.

Mondd el minél előbb.

tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!