Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Van 1 srác, látta hogy sírok, egyébként jóban vagyunk.

És megkérdezte hogy mi a baj mondom hogy semmi és aznap még idő amit együtt töltöttünk vagy még 3x megkérdezte. És azt mondta ha bármi van akkor ő ottvan nekem és elmondhatom neki bármi gondom van. Meg rá következő nap reggel találkoztunk és akkor megint mondta hogy na mi a baj mondjam el neki. Furcsáltam hogy ilyet kérdezz ennyiszer.



okt. 5. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én ennyiből nem szűrném ezt le. Hogyha meglátja egy fiú ismerősöm, hogy szomorú vagyok, ő is rákérdez többször, hogy Mizu, miért sírsz?.
okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
nem tudom ennyiből, de az biztos, hogy ha így melletted van, és segíteni akar, akkor valamit jelentesz neki. azt, hogy mit, azt úgy is csak ő tudja, de mindenképpen jó jel, és van remény szerintem.
okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen barátságos, együttérző jellem. Ne képzelj bele többet.

Aki mint személyiség szimpatikus az embernek, nem biztos, hogy mint lánytól akar tőle valamit. Barátkozik. Nekem mindig több fiú barátom volt, mint lány.

okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Érdeklődik irántad. Neked tetszik?
okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne arra koncentrálj, hogy tetszel valakinek, mert millió egy embernek tetszhetsz. Ami fontosabb, hogy akar e tőled valamit? Mert ez megmutatkozik randiban, csókban, stb.


Éppen ezért, ha akarsz tőle valamit, cselekedj!

okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, tetszel-e neki, elképzelhető, viszont ha meglátja a helyesírásod, rögtön más lesz a véleménye rólad, feltéve, ha ő jó helyesíró.
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!