Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon vágyom már a szerelemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom már a szerelemre és egy megfelelő barátra, félek hogy lemaradok a tini szerelemrol. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Novemberben már 17 leszek. Egyébként volt már egy csomó fiú aki flörtölt meg minden, de egy minimum elvárásom van. Nem kell félre érteni, nem az a nagyon válogatós vagyok, csak szimplán nem jövök össze bárkivel. A kinézetemmel szerintem nincs baj, gyakran mozfulok ki a házból pl edzés, tarsasagi programok... mit javasoltok?

okt. 2. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a tipik gigachad tiktok fuckboy típust várd, és megtalálod a szerelmet.
okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy csomó fiút elhajtasz, akkor ne rinyálj a gyakorin utána, hogy nem éled meg a tini szerelmet 16 évesen... És ők mit mondjanak akkor?
okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Hat figyelj, irj ha szeretnel aztan meglatjuk mi lesz belöle 😊
okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ezen, mert annál nehezebben jön.
okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Semmit, nem kell az.
okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 19 évesen (gimi utolsó éve, úgy gondolom, még beleillik ebbe a kategóriába, légyszi, ne pontozzatok le ezért) jött ez a tiniszerelem (vagy hívjuk gimis szerelemnek), úgyhogy ne aggódj, nem vagy elkésve. Ennyi idősen én is ezt hittem, 18 évesen pedig már-már pánikba is estem miatta. Aztán - közhely, tudom - amikor kezdtem elengedni, akkor könnyebb volt, és össze is jött. Szar hallani, az tény és való, én is utáltam, de igaz, hogy amikor nem görcsölsz rá, akkor sokkal könnyebben jön. Légy nyitott, ne hajtsd el rögtön a fiúkat, adj nekik egy esélyt először, lehet kellemesen fogsz csalódni!
tegnapelőtt 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!