Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak?Félek hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?Félek hogy nem láthatom többet.

Figyelt kérdés

Szóval,2 hete Erasmus táborba voltam,ahol megtetszett egy cseh lány.A baj csak az,hogy nagyobb mint én és keveset beszélgettünk.Utolso nap írtam egy kisebb cetlit,amibe az állt,hogy beszélhetünk néha ha gondolod.Bekovettem instán és meglepődött.Azt mondta,hogy nem számított rá,hogy valaki akár beszélni vele,mert szerinte idegesítő.En erre mondtam,hogy nem,kedves.Aztan kiraktam egy jegyzetbe,hogy I Miss you guys,ezt meg szinte azonnal szívezte.Mit mondjak/mit tegyek,hogy esetleg sikerüljön össze jönni vele?Tudom,hogy a távolság baj lehet.


16F



tegnapelőtt 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Túl nagy a távolság. És szerintem úgy lenne az ideális, ha te lennél a magasabb, bár ez csak az én véleményem.
tegnapelőtt 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint idősebb
tegnapelőtt 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem is biztos, hogy "úgy" bejöttél neki. Ha lett volna kis szájra puszi vagy valami akkor már más lenne a helyzet, de Csehország nem épp 10km még ha be is jönnétek egymásnak.

Tudom mondani könnyű de engedd el szerintem, jobban jársz.

tegnapelőtt 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Először tudd meg hogy egyáltalán kedvel e úgy,hívd fel,beszelgessetek.

Te tudod hogy mennyire lenne baj a távolság vagy nem.

tegnapelőtt 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Ennek én nem sok értelmét látom, 16 évesen másik országban élő lánnyal úgyse lesz semmi
tegnapelőtt 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!