Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy még mindig szerelmes vagyok abba a lányba aki tudom hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

szept. 16. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudtad elengedni.
szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ő sose szeretett engem de én mindig is szerettem őt. Csak ő ezt nem tudta
szept. 16. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl rajta.
szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Még nem heverted ki. De nyugi, max 1 év, de inkább egy félév és már túl is leszel rajta. Sőt, ki tudja, talán találsz mást is. Az egyetlen tanácsom az lenne, hogy semmiképp ne fuss utána, ha elutasított, mert csak rosszabb lesz a helyzet.
szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet a szeretet mindig kölcsönös, még ha fejre állsz akkor sem :D
szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aggyal nem tudod felülírni az érzést. Ez nem úgy megy, hogy eldöntöd, hogy na most szerelmes leszek belé, vagy nem, vagy kiszeretek belőle.

Szeretet-szerelem az vagy van, vagy nincs, azt nem te döntöd el. az agyaddal, az elméddel. hanem érzed. kialakul magától; vagy elmúlik magától, hanem fókuszálsz oda.

tegnapelőtt 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem szeret? Kezdeményeztél nála?
tegnapelőtt 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sose beszéltem vele rendesen mert a barátnői elmondták neki hogy szerelmes vagyok belé és ő pedig azt mondta nekik hogy mondják meg nekem hogy ő nem szeretne velem lenni. És eddig még nem találkoztam hozzá hasonlóval
tegnap 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!