Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Basszus Beleestem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus Beleestem?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolok rá. Egy éve ismerem és pár hónapja megy ez. Gondoltam mivel nyáron úgy sem találkozunk csak fellángolás volt. De most megint várom, hogy szembejöjjön, írjon, keresem ott ahol ott lehet, reménykedem, hogy kettesben lehetek vele és kicsit zavar ha mások társaságában van. Elképzeltem már milyen lehet vele a csók, és borzalmas zavar,hogy tudom ő csak haverként tekint rám. Volt már több ember is aki tetszett, de ő... nem tudom valahogy más érzés. Várom hogy lássam. Biztos hogy nem tetszem neki. Nem tudom eldönteni, hogy ez csak fellángolás vagy szerelem?

szept. 13. 05:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Mikor kezdődött azt hittem csak fellángolás, hagytam hogy az idő segítsen de most... Azt hittem elmúlik ez a vágy, hogy szeressen és vegyen észre
szept. 13. 05:58
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ez alapján eddig ez csak tini "szerelem"; nem feltétlen komoly, nincs kellően megalapozva.

Kérdés mondjuk, mennyi idős vagy, és a kiszemelt mennyi idős, mik az összekötő kapcsok, mit tudsz egyáltalán róla...

Írásodból az jön le nekem, te vagy a fiú és a lány a kiszemelt, de ha tévednék, írd meg nyugodtan

szept. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nyilván fiú a másik. Suliból ismerem pici el idősebb.
szept. 13. 07:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... Az a baj, hogy az embereknek (majdnem) mindig az kell, ami nem lehet az övék... Szóval nem tudom. Szerintem egyik sem. Szerintem ez rajongás amit érzel iránta. (A szerelemnek egy fajtája a rajongás.)
szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ebből úgy hangzik hogy beleesték
szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!