Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogyan tovább?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan tovább? Elrontottam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár hónapja beszélgettem, nagyrészt neten, észrevettem, hogy jár le a pályára ahol focizni szoktunk. Mondta egy haverom, hogy miattam jár csak ide mert bejövök neki. Én meg rákérdeztem és azt mondta lehet... Mondtam neki, hogy észrevettem ahogy néz, érdeklődik utánam, meg a viselkedésén. Erre azt írta hogy szégyenli magát meg ilyesmik. Mondtam neki nem kell szégyelnie meg ilyesmik. Azóta is beszélgetünk. Mit csináljak most?
szept. 11. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randizni.
szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira és csókold meg!
szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked is bejön a lány, és nem kihasználni akarod, akkor hívd meg valahova egy sütire/pizzára/bármire, és beszélgessetek sokat, ismerjétek meg egymást! A többi meg majd idővel alakul.
szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyire azé' ne legyél töketlen... nah ezért tart ott a magyar foci, ahol. :D
szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!