Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki aki jó németből, tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki jó németből, tud nekem segíteni? 18/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy belezúgtam egy osztrák zenész srácba.(én is zenész vagyok).Bekövettem instán és ő is vissza követett.Több hónapig gyűjtöttem a bátorságot és ráírtam, hogy gratuláljak neki a fellépései miatt. ( meg hátha beszélgetésbe elegyedünk).Váltottunk pár mondatot. (Nem tudok olyan jól németűl.)Szerintetek ez inkább felejtős vagy próbáljak meg még diszkréten érdeklődni és tovább írni? Ha igen, milyen időközönként? Lehet ebből valami? Nem akarok nyomulósnak tűnni.

Eddig ezt a levelezést váltottuk:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



aug. 18. 22:01
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ne írj neki, majd ír ő, ha érdekled. Amúgy egész jó a németed, persze vannak benne néhol hibák.

Ha többet írsz, azzal túl “könnyen adod magad.”

aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!