Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi fontos egy fiúnak a lányban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagyok Aki Vagyok Ahol Vagyok kérdése:

Mi fontos egy fiúnak a lányban?

Figyelt kérdés
Milyen kell legyen egy lány a fiúk számára? Fiúk válaszai érdekelnek!!!

aug. 11. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted minden fiú ugyanolyan?

Mindenkinek más. Tiniknél jellemzőbb, hogy az első a külső, aztán jönnek a belső értékek.

aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet ilyen egyszerűen megválaszolni. Mindenki mást keres, mást tart vonzónak. Külsőségekről itt nem is szeretnék beszélni mert olyat is ismerek akinek a jelentősen túlsúlyos lányok tetszenek, olyat is akinek kifejezetten csak a soványak, akkor is ha laposabbak, és olyat is akinek a "mű" nők jönnek be hatalmas szilikonnal. De ezek között is rengetek átmenet és variáció létezik. Kár lenne bármit is általánosítani.

A belső tulajdonságokat tekintve szintén egy nagyon széles kört kapunk, de itt már van pár sokkal általánosabb kritérium. Ilyenek az őszinteség, hűség, kedvesség, humor, stb. De ez is egyéni preferencia. Olyan úgysincs, hogy valaki mindenben tökéletes.

És éppen azért amit leírtam, a legcélravezetőbb a saját boldogságodat tekintve az, ha nem változol meg senki kedvéért és magadat adod minden helyzetben. Persze az önfejlesztés nem árt, sőt erősen ajánlott.

A lényeg párválasztásnál olyan párt találni akivel megvan a külső vonzalom, és azonos/ közel egyező értékrendetek van.

aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előzőekkel.
aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Arrol tudok csak irni hogy en mit szeretek es mit nem. Másnak biztos mas a preferenciaja.

Szeretem ha jolelkü,eletvidam, öszinte, kedves, türelmes, hüseges, jatekos, megbizhato, segitökesz, külsöleg jol nez ki, termeszetesen szep.

Nem szeretem ha fius viselkedése van,szet van varrva,cigizik,drogozik, vagy bekepzelt, picsaskodik, kirakja mindenet masoknak, ha agyon sminkeli magat, es csak a penzt nezi, az ilyeneket messziröl kerülöm.

ja es azt sem birom ha sok fiu baratja van, akik akkor is baratok ha beteszik neki.

Ha van ilyen lany aki szeretne beszelgetni irhat is :)

aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 milesahegyrol._ ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb, ha a saját "tükörképedet" keresed a lány személyében.

Tehát ha te kimondottan utálod az alkoholt, akkor ne válassz olyan lányt, aki pedig 2 naponta részegen jön haza. Ez nyilván csak 1 példa volt, de minden mással működhet így. De a kinézetre is vonatkozhat ez. Tehát ha te kórosan elhízott ember vagy, akkor ne nagyon várd el, hogy szupermodell alkatú barátnőd legyen. Ha igazán beleszeretsz valakibe, az nyilván változtathat ezen, viszont mindenkinek más. Én úgy gondolom, hogy külsőleg és belsőleg is egyaránt olyat érdemes keresni, aki az idézőjeles "tükörképed"

aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűséges, az én másik felem, akivel tökéletesen kiegészítjük egymást.
aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves, rendes, joszivü, legyen relativ okos, nézzen ki valahogy, és komoly kapcsolatot akarjon. Így ennyi.
aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!