Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A mai tiniknek mit jelent a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tiniknek mit jelent a szerelem?

Figyelt kérdés
Sok fiatal párt látok, akik együtt vannak, viszont egyértelműen látszik, hogy nincs köztük szerelem, vagy maximum csak egyoldalú a dolog.

aug. 10. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

16 és 15 évesek vagyunk a barátommal.

Egy évfolyamon vagyunk a gimiben, onnan ismertem meg.

Kicsit elgondolkodtató a kérdés, hogy mit is jelent a szerelem...

Szeretem a társaságát, annyira jó ember, hogy még mindig nehezen hiszem el, hogy pont velem van. Szeretem amikor hozzám ér, nem látom rajta azt, hogy undorodna attól, hogy kicsit ducibb típus vagyok. Ezzel visszahozta nekem kicsit az önbizalmam és ezért nagyon hálás vagyok neki. Szeretem, hogy támogat a sportban, pedig kevesen teszik. Szeretem, hogy ugyanúgy gondolkozik bizonyos dolgokról mint én, és nem hagyja magát befolyásolni.

És főleg azt szeretem, hogy mellette jobb ember lehetek.

aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerelem = testi vágyak érzésbe foglalása

VAGY

Szerelem = őrült gondolatokig fajuló rajongás egy felnőttért

aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan mély kötődést, ami senki mással nem jöhet létre, csak azzal az egy bizonyos emberrel, akibe szerelmes vagyok. Vágyat arra, hogy életem végéig vele legyek. A semmiből jövő rengeteg kitartást, hogy bármi áron mellette maradjak - ha már minden erőm elfogyott lelkileg, ahhoz még mindig lesz erőm, hogy kitatrtsak mellette. Erős bizalmat, feltétel nélküli elfogadást, pillangókat, amiket évek után is képes előidézni bennem, csodálatot a másik felé és örömöt, amikor arra gondolok, hogy vele fogok holnap időt tölteni.


Hát, ilyenek

aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ismerek olyanokat akik kitalálják hogy ők szerelmesek, naponta leírják a chaten, utána világgá kürtölik hogy össze jöttek miközben nem történt semmi közöttük. Néhány hónap múlva meg bemondják higy jaj, nem működött, jaj ez, jaj az.

Ez általában a fiatalabb (12-14) korosztályra jellemző.


És vannak olyanok akik valami miatt egymásra találnak, majd utána örökre elválaszthatatlan szerelemmel kötődnek egymáshoz.

Ez az idősebb (14-16) korosztályra jellemző(bb).


Természetsen ez a meghatározás nem pontos, mert mindkét kategóriába esik ilyen is, olyan is.

aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint az 50 évvel ezelőtti tiniknek. Komolynak hiszik, hiszen eddigi életük legmélyebb érzelmi felbolydulását élik meg.
aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Semmit. Bátran játszadoznak egymás érzéseivel és lelkileg taccsravágják a másikat. Főleg a lányok
szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!