Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vajon? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vajon? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Városnézős kiránduláson vagyunk még rajtunk kívül még 2 családdal akikkel szüleim már borzasztó régóta jóban vannak. Az egyik családban van egy lány aki nagyjából velem egyidős, vele azóta jóban vagyok amióta az eszemet tudom.


Soha nem éreztem iránta semmit és szerintem ő sem. Nem is nagyon beszélgettünk mélyebben soha, csak ilyen humoros baráti kapcsolatunk volt. Nem esett szó komolyabb dolgokról egymás életéről. Csak csupán mindig nagyon jól elvoltunk egymás társaságában.


Most viszont ezen a kiránduláson úgy veszem észre egyre több dolgot csinál ami utalhat rá hogy vonzódik hozzám. Például ha megnevettetem megérinti a vállam, ezen kívül máskor is csak úgy... Emellett ma pont kettesben voltunk és egy elég hosszú beszélgetést folytattunk le egymás párkapcsolatairól és megkérdezte hogy van-e barátnőm. Mondtam hogy nincs jelenleg partnerem erre ő válaszolta hogy neki se.

Másrészt olyan titkokat osztott meg velem, amiket csak közeli barátai tudnak, a szülei nem.


A helyzet az, hogy egyátalán nem tudom eldönteni hogy tetszem-e neki. Ha igen miért pont most? Egész életében ismert engem, nem hiszem hogy sokat változtam volna. Vagy csak simán érettebbek vagyunk és normálisak az ilyen reakcíók, beszélgetések, tettek?


Szép, vicces és nagyon jófej lánynak tartom, de érzelmileg nem vonzódom hozzá.

Nem volt még soha barátnőm, nem tudom hogyan kell kezelni az ilyen helyzeteket.


Mi a véleménytek? Normális válaszokat várok amiket előre is kőszönök.



aug. 9. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Tetszel neki
Csak jófej veled
Más. Leírom...
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

“érzelmileg nem vonzódom hozzá.”


Kulcsmondat. Nem szabad kezdeményezned. Aki nem vonzó, azt hagyd futni. Főleg, hogy gyerekkori családi barátság. Finoman tereld más témákra a beszélgetéseket. Sportra, tanulásra, egyéb emberi dolgokra. De ha nem vonzódsz, ne hagyd, hogy benne kifejlődjön.


“Nincs barátnőm, de most nem is hiányzik, nincs képben senki”.


Ez már egyértelmű jelzés neki is.

Mostanában kerüld, hogy kettesben legyetek, intézd úgy, hogy mindig mások is legyenek ott, mikor beszélgettek.

aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


“Ha igen miért pont most? Egész életében ismert engem, nem hiszem hogy sokat változtam volna. Vagy csak simán érettebbek vagyunk”


Igen. Érettebbek vagytok, sokat változtatok, már felnőtt témákról beszélgettek, gyerekkori kapcsolatbokán bizalmasak vagytok egymáshoz, mint a testvérek.


De benne van a pakliban az a bizonyos szikra: férfi lettél, már nem az a kisfiú vagy, megváltoztak a vonásaid, az értelmes beszélgetések, a személyiséged újabb vonásait megindíthattak benne valamit, akár.


Ez nincs kizárva.

De ha benned ez nem mozdult meg, akkor ne menj bele, ne teddvönkre ezt a barátságot. A szüleitek barátsága is rámehet. Nem szabad kockára tenni.


Nem szabad egy ilyen minőségű barátságot, csak hogy végre legyen egy “első” az életedben, feláldozni. Ez a tisztességes.


Aztán lehet, hogy a kirándulás után egy idő múlva ráébredsz, hogy hiányzik, és máshogy hiányzik, mint eddig.


A kis távolság mindent meg fog mutatni, higyan is álltok egymással.


Okosan, intelligensen. A barátság törékeny porcelán.

aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van esély rá, hogy bejössz neki. Gondolom többször is találkoztatok és nála a barátság idővel szerelemmé is válhatott. Ha nem vonzódsz hozzá, akkor a romantikus kapcsolatot viszont nem kell erőltetni, de ha te is elkezdesz vonzódni hozzá, akkor lehet próbálkozni.


Ha te nem akarsz semmit, akkor ne hívd randira. Viszont ha ő felhozza, hogy úgy kedvel, akkor finoman és kulturáltan közölt vele te mit gondolsz és érzel.

aug. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély, igen.
aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár elképzelhető hogy ha vannak közös lány ismerőseitek akkor pl. neki/nekik gyűjt infót. Ilyenek a lányok...☺️
aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!