Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély rá ?Több lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá ?Több lent

Figyelt kérdés
Szóval hamarosan megyek egy biocs táborba.Lesz egy csomó lány (nagyjából tudom kik).Hogy szedhetnél fel ott egy csajt?185 vagyok és járok terembe lassan egy éve,de nem jövök be a lányoknak. :(

júl. 24. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
UI:16 F
júl. 24. 18:30
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

16 évesen egy táborban felszedni egy lányt és ott elveszíteni...nem tudom mennyire lesz jó emlék. Gondolom orvosnak vagy kutatóknak készültök, ha biosz tàbor. Ott okos lányok lesznek. Nekik nem elsőre a kinézet a fontos. Az alap, hogy eszes legyen, magas vagy az következő jó pont.

Beszélgess vele miért van ott, mik a tervei, hova készül majd felvételizni. Mit gondol erről vagy arról, vagy segítsen megérteni ezt vagy azt, mert te nem érted. Ha van közös téma, akkor lesz beszélgetés, ha van beszélgetés lesz séta, majd kézfogás stb. És így nem csak felszedsz valakit, hanem lesz egy hosszútávú kapcsolatod, akivel kísérletezhettek, tanulhattok akàr együtt hosszú évekig.

Sok sikert kívánok neked.

júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Upsz bicó tábort akartam xdd🤣
júl. 24. 19:32
 4/7 A kérdező kommentje:
🧠🧠🧠🧠🧠
júl. 24. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"185 vagyok és járok terembe lassan egy éve" - És van személyiséged is? Hobbik? Értékek? Ha csak ennyit tudsz felmutatni, akkor érthető, hogy nem vagy kelendő.
júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, kosarazok 5 éve,nem szoktam a barátaimmal lógni,mert nagyon nincsenek😥
júl. 24. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez így nehéz lesz... Barátok nélkül sajna nehezen megy ez a dolog.
júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!