Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?? mennyi eselyem van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?? mennyi eselyem van?

Figyelt kérdés
van egy nálam 3évvel idősebb fiu aki nagyon megtetszett nekem.egy táborban találkoztam vele. ott egész jóban voltunk rajtam kívül 2 lány volt a táborban. hallottam ahogy a srác egy felnőttnek azt mondta h nem akar még barátnőt. pedig amúgy ott az összes lánnyal olyan kedvesen, cukin nyomulós volt. nekem adott becenevet. mostanában irtam rá, de ritkán válaszol van h öt nappal késöbb. nem tudom mi lehet. a többi lányt ölelgette, engem is meg nekem megfogta az arcom. a haverjával is a táborban lettem jóban bár őt születésem óta ismerem. akk nincs semmi eselyem?? ő 17

júl. 23. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Kivel, hogy viselkedett akkor, az mindegy.

Most nem sieti el..

júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
"hallottam ahogy a srác egy felnőttnek azt mondta h nem akar még barátnőt" - Ez még nem zárja ki a flörtölést, hiszen léteznek rövidtávú kapcsolatok is. Lehet, hogy azt látta rajta, hogy téged esélytelen megdugnia, ezért nem erölködik.
júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

"Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!"

"van egy nálam 3évvel idősebb fiu"

"ő 17"

júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!