Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok elsősorban! Ha megisme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elsősorban! Ha megismertek egy fiút, és tetszik nektek, akkor beszéltek másik srácról, hogy tetszik vagy bejön nektek?

Figyelt kérdés
Logikusnak tűnik az az opció, hogy ezzel akarjátok jelezni, hogy az adott személy nem érdekel titeket annyira, de azt is hallottam már, hogy csak féltékennyé akarjátok tenni és nézni a reakcióját. Melyik jellemzőbb rátok?

júl. 13. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Mi a francért csinálnánk ilyet, olyannal aki tetszik?
júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Logikusnak tűnik az az opció, hogy ezzel akarjátok jelezni, hogy az adott személy nem érdekel titeket annyira, de azt is hallottam már, hogy csak féltékennyé akarjátok tenni" - Sajnos mindkettő lehet. Én ilyen esetben mindig visszavonulót fújtam, ha van más, akkor azért, ha meg taktikázik, akkor meg azért.
júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. Velem speciel történt már ilyen néhány napja, de az egy egészen összetett szituáció volt. A lényeg röviden annyi hogy rám sokkal inkább a második jellemző, és bármit is mondtam a másik srácról, ő csak egy meghatározó ember volt az életemben, akit nem tudtam teljesen elengedni, a crushom viszont mindennél fontosabb a számomra, akkor is ha ő ezt nem tudja. És ha elfogadása egy tanácsot, akkor szerintem írd meg neki, ha tetszik neked, és hívd el randizni, mert nincs az a lány, aki nem örülne ennek. Remélem tudtam segíteni!
júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1, 2, köszönöm a racionális választ, 3, köszönöm a saját tapasztalati példát. Én nem szeretném ezek után erőltetni, adtam szerintem elég egyértelmű jelet, ezek után vagy észreveszi, vagy nem is akarja észrevenni, akkor viszont mindegy.
júl. 18. 06:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Már huszonéves vagyok, de tiniként sem csináltam ilyesmit, pedig abban a korban az emberek hajlamosabbak még trükközgetni, játszmázgatni. Én mindig próbáltam egyenes lenni a fiúkkal, akik tetszettek. Ha láttam, hogy én is tetszhetek nekik, utána hamar megerősítettem, hogy részemről is így áll a helyzet, hogy tudjanak haladi a dolgok :D
aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!