Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Van egy fiú osztálytársam, akivel 5-6 éve jó barátok vagyunk. Szoktunk beszélgetni, van több olyan tanóra, amin együtt ülünk. Az utóbbi időben kicsit furcsán viselkedik velem. Mindenért apróságért bocsánatot kér, ha többi fiú piszkálni akar megvéd és eléggé keresi a társaságom. Sokszor kifogásokat keres, hogy miért szeretne mellém ülni. Pl.: nem akar XY mellé ülni, mert idegesíti; a mellettem lévő helyen kívül csak hátul van hely, ahonnan nem lát rendesen stb. Azt hiszem bejövök neki. Ezzel csak az a probléma, hogy nekem meg egy másik fiú tetszik, aki alig ismerek, és nem hinném, hogy bejövök neki. Ráadásul, az a barátom, aki szerintem kedvel engem, ismeri a kiszemeltemet. Többször elküldte a telefonszámát (mármint nem a sajátját, az megvan, hanem a crush-omét) és még a tolltartómba is belecsempészte, csak hogy idegesítsen. De amikor elmondtam neki, hogy nekem ki tetszik, olyan furin viselkedett, mintha féltékeny lenne. Több osztálytársam azt pletykálja, hogy együtt vagyunk, csak titkoljuk. Többen mondták mindkettőnk baráti társaságából, hogy valószínűleg tetszek neki, de azt is, hogy csak barátként kedvel. Van, hogy úgy érzem, kicsit feszeng, amikor beszélgetünk.
júl. 3. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Hogy értve vagy tanácstalan? Van egy srác, aki tetszik, meg van a barátod, aki nem, ebben nincs semmi bonyolult.
tegnapelőtt 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1!

Ebben az a bonyolult, hogy az a barátom valószínűleg crush-ol engem. De nekem nem ő nem tetszik, de szeretnék vele barátságban maradni. És félek neki megmondani, hogy bocsi, de nem tetszel, nem fogok veled összejönni, de a barátságot meg szeretném megőrizni, mert egy érzékeny fiú, és nem akarom megbántani.

A másik fiúval meg nem tudom, hogy vegyem fel a kapcsolatot. Egy párszor találkoztunk még csak és nem hinném, hogy túlságosan érdeklem. De nekem tetszik, mert jóképű és kedves is.

Mit nem lehet ezen érteni???????????????????

tegnapelőtt 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Értem a helyzetet, csak a bonyolultságát nem vágom.

A barátoddal előbb-utóbb úgyis szakadás lesz, hiszen nem vele fogsz összejönni. Ha rosszul kezeli ezt, akkor mindegy a megbeszélés időpontja, hiszel holnap is haragudna rád, meg egy év múlva is.

A másik fiúval pedig bárhogy tudnál beszélni, ha lenne bátorságod.

tegnapelőtt 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!