Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelíthetek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelíthetek meg egy lányt egy lányt úgy, hogy ne érezze kényelmetlenül magát?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam már nagyon régóta tetszik, éd egy kisebb ideje beszélgettünk is baráti társaságok közepette, mindig meg tud nevettetni, mosolyt csal az arcomra. Próbáltam kiverni a fejemből már sokáig, mert nekem ő azt mondta, neki senki sem jön be az osztályból, de egyszerűen nem tudom, úgyhogy arra gondoltam, hogyha lassan közelítenék felé, és kapnék egy választ azzal kapcsolatban hogy mit tudna elképzelni velem, akkor vagy végre ki tudnám verni a fejemből, vagy kisebb eséllyel kiderülne, hogy engem is kedvel. Hogy tudnám ezt végrehajtani anélkül, hogy kényelmetlenül érezze magát?

júl. 2. 19:37
 1/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ilyen kérdést semmiképpen ne tegyél fel neki. Csak beszélgess vele,legyél a közelében,hogy este, amikor végipörgeti a nap eseményeit,legyél ott te is.
júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdést tényleg ne tegyél fel :D

Az első barátnőmmel előtte majdnem egy évig csak beszélgettem (előtte is ismertük egymást), kipuhatoltam, hogy vonzódik -e egyáltalán a lányokhoz, mi az esete, flörtölgettem vele, viszonozta, aztán mikor erre terelődött a beszédtéma rákérdeztem.

júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azt hiszem félreértelmeztem a kérdést. Mivel kétszer írtad az "egy lányt"-t azt hittem te is lány vagy :D Ha nem akkor is áll amit írtam, csak neked nem kell kiderítened vonzódik -e a lányokhoz :D
júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es/3-as, igen fiú vagyok, csak egy kicsit elrohantam az írást :D
júl. 3. 07:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Észrevettél bármit, ami alapján arra lehetne következtetni, hogy bejössz neki?
júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őszintén? Nem. Egy táborban voltunk az osztály nagyobb részével és ott beszélgettünk sokat, de ő is meg a barátnője is azt mondta, hogy nem jön be neki az osztályból senki. Ezért gondoltam hogy leteszek róla, viszont nem tudtam kiverni a fejemből valamiért, ezért arra gondoltam, hogyha legalább azt konkrétan megmondaná, hogy nem jövök be neki, az segítene túltenni rajta
júl. 3. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van valami közös témátok, akkor menny oda hozzá csak úgy random, és kezdj el vele beszélgetni arról. Nem kell ezt túl komplikálni, neked "ijesztőbnek" tűnhet ez az egész, de gondolj bele az ő helyzetébe is: oda jött egy srác/lány osztálytársa beszélgetni (csak). Tölts vele sok időt, akár kisérd haza suli után, vagy csald el néha kajálni, akár nagyobb társaságaggal eggyütt.
ma 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!