Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felnek a Szeretlek szotol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnek a Szeretlek szotol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehat alakul egy sraccal. Beszelgetunk, talalkozunk esetleg randizunk ez igy teljesen oke.. viszont amikor komolyabbra fordul es esetleg a srac kimondja, hogy szeretlek akkor hirtelen leblokkolok es elfordulok tole. Szeretem azt a sracot, viszont nem tudom miert van ez.. lehet azert, mert nem a szuleimmel elek, hanem a nagymamammal? Vagy nem ertem. Apukam vegig azt mondta, hogy szeret, de kiderult, hogy hazudik. Anyukam a 18 evem alatt egyszer mondta ki, hogy szeret az pedig 1 honapja volt. Ez lehet a baj? A valaszokat elore is megkoszonom!
jún. 30. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretem azt a sracot" - Ennyit kellett volna mondanod. Természetesen értem a gondot, de nem élhetsz úgy egész életedben, hogy ezen szó hallatán elfordulsz a másik embertől. Ez egy fal, amit át kell törnöd.
jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, de más is leblokkol amikor ilyen állásba kerül.

Mert Túlkomoplikáljuk.

Jobb közös élményeket szerezni és élvezni az együtt töltött időt, valamikro átkapcsolni kapcsolatra mintsem az elején nyilatkozni" egyébként sem lehet előre látni tudni..

tegnap 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!