Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek milyen egy ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen egy ideális partner?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy a fiúknak mi a fontos egy lányban és mit néznek meg először. Külső belső tulajdonságok alapján. Fontos a nagy mell vagy inkább a hosszú haj vagy van olyan akinek a belső a lényeg? És hogyan kelthetném fel a fiú érdeklődését?

jún. 10. 17:37
A kérdező szavazást indított:
az idomok a fontosak pl magasság, mell nagyság
az apró részletek pl mosoly szem
a belső tulajdonság pl határozott
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Először az apró dolgokat nézem. Szem, ajkak. Én alacsony vagyok (167cm) velem egy magas vagy alacsonyabb legyen. Ne legyen peaecing, tetoválás és egyéb rikító dolog rajta. Legyen okos és nyitott a világra. Legyen miről vele beszélgetni. Ne káromkodjon, minimálisan fogyasszon alkoholt (vagy egyáltalán ne) és ne dohányozzon.

Külső közép hosszú vagy hosszú haj. Ne legyen műkörme. Keveset sminkeljen. Sokat mosolyogjon.

Legyen őszinte és hűséges.

Ilyen egy tökéletes barátnő

jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
#1 vagyok a mell és fenék forma / méret nálam nem számít. Ezért ne érezze kevésbé jónak egy lány magát. Úgy szép ahogy a természet őt megalkotta.
jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először a külsőt nézi meg mindenki nyilván, mert ahogy rád néz nem fogja rögtön meglátni a belső tulajdonságaid xd.

Nekem a mellek nagysága nem számít, jobban megfog a mosolya, a szeme, esetleg a feneke. De ez nyilván csak az én véleményem.

jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Szeressen dugni, az apjának legyen egy jó kis kocsmája, az anyjának mariskaültetvénye, a bátyjának iquoos boltja, a csaj meg legyen hétfőn nagymellű szőke, kedden szexi vörös, szerdán párductestű nigga. Legyenek szexi és kiéhezett húgai és barátnői. Ez a tökéletes barátnő!
jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A külső megfog, a belső megtart...


Épp ezért

1. Az általános külső jegyek, de leginkább az összkép érdekes

2. A belsőre utaló külső jegyek (ezek már jellemzően apróságok, amikre sokak nem ügyelnek és sokszor tudattalanok)

3. A belső, a jellem

jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom tudatosan megmomdani, hogy mi tetszik egy lányban, teljesen véletlenszerű csajok tetszenek. Alapevetően a "külső megfog, a belső megtart" elvvel egyetértek.
jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinos, apolt, igenyes, szep mosolygos es kedves
jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!