Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet bízni egy olyan lányban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bízni egy olyan lányban, vagy kell olyannal foglalkozni, aki egy-két napot beszélget valakivel, összejön vele, és még azon a héten megy a szex?

Figyelt kérdés
Mindeközben azért volt velem távolságtartó és nem bízott bennem, mert "nem ismert eléggé".
2023. júl. 15. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor Te ne bízz benne!
2023. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

El tudom azt képzelni, hogy veled hosszabb távra tervez és ezért nem akart azonnal belemenni dolgokba, a többiekkel meg csak alkalmizott. Viszont az is benne van, hogy téged ezzel az indokkal rázott le.

Az tuti, hogy én kapcsolatot nem kezdenék el egy ilyen lánnyal, maximum egy alkalmi.

2023. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Oké, értem, hogy tinik vagytok, de szerinted mi múlik ezen? Mi az első randinkon szexeltünk a férjemmel, egy évtizede együtt vagyunk és köszönöm, de sosem csaltam meg.
2023. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!