Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért történik ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel nincsen köztünk semmi, nem is néz ki túl jól, de nekem mégis nagyon tetszik. 17/F

2023. máj. 11. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál valami konkrétabbat írni? Tehát nem mondanád annyira az esetednek, de mégis tetszik?
2023. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a külsőt nézed vagy lehet a belsőt ezért kellene pontosítani. Amikor meglátod akkor van ez az érzés vagy inkább akkor amikor beszélgetsz vele?
2023. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Sok oka lehet, de nincs ezzel semmi baj.
2023. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 akkor dobban nagyot a szívem, amikor meglátom (bocs a kicsit túlromantikázott megfogalmazásért, nem jutott eszembe jobb
2023. máj. 12. 10:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Lehet mégis érdekel téged a lány. Nehéz megmondani miért/hogyan, de szerintem érdemes lenne nyitnod felé, mégha első ránézésre nem is annyira az eseted.

2023. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok akkor valamit érzel iránta, nyiss felé a külső megszépül a belső álltal. :) Ha majd igazán szeretni fogod nem fog érdekelni ez az apróság tapasztalatból mondom.
2023. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak igaza van, a személyiség a fontos. Tudod, a külső megfog, a belső megtart. Mégha nem is a külső, legalább a megérzésed játszon közre, és hajrá!
2023. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!