Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Illik virágot adni valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik virágot adni valentin napom egy lánynak akivel még nem beszéltél de tetszik neked?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 16:06
1 2
 11/16 timeamagdolna ***** válasza:
IGEN! Bátorság!
2023. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
naná!
2023. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Szólítsd meg! Valamilyen sulis, vagy más semleges témával. Zene, buli, film, könyv.... Ha nem ugrik meg tőled egy hátra szaltót, akkor beszélj vele párszor, mosolyogj rá, pillants rá gyakran. Pár nap után hívd meg egy colára. Aztán kísérd el suli után, legalább egy darabon, vagy hazáig. De ha a barátnőivel van, ne akaszkodj rá, mert zavarba hozod. Aztán kérdezd meg, nincs-e kedve sétálni, dumálni. Menjetek el valamilyen programot megnézni szabadidőben, v. hétvégén. Aztán jöhet a virág és a puszi.
2023. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha nem mered megszólítani, akkor nem fogsz neki virágot sem adni. Magamból kiindulva legalábbis, én hasonlóan béna csajozó és álmodozó voltam, sokszor elképzeltem, hogy a plátói szerelmemnek viszek virágot, de baromira féltem a visszautasítástól és attól legalább annyira, hogy az osztálytársaim (a menő srácok legalábbis) kigúnyolnak, ha virággal jelenek meg és lealáznak az egész osztály előtt.

Pedig az menő lenne, ha vinnél egy szál rózsát és egy finom csokit reggel korán, még mielőtt az osztály beér és letennéd az asztalára (ha átadni nem mered). Persze lehet, hogy a csokit valamelyik fiú osztálytársad rögtön elmarná, mielőtt a lány beérne.

2023. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Folytatva az előző gondolatmenetet, mai ésszel nem foglalkoznék ezzel a lánnyal, akibe bele voltam zúgva, de átnézett rajtam, inkább azoknak a lányoknak vinnék virágot, csokit, akik engem szerettek. Puszi nekik innen is!
2023. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 XD :) válasza:
83%

Én nagyon szeretek virágot kapni, vagy kedves szavakat még idegenektől is, ha nem tolakodóak, csak figyelmesek velem.

Egyszer egy öreg úr megállt az asztalom mellett, letett egy csokit és tovább ment. :D

Egyszer a padomon volt egy levél kedves szavakkal...

Én értékelném a virágot és szerintem ezzel nagyon sok lány társam így van. Akkor is értékelném, ha van barátom, vagy éppen alergiás vagyok rá, én is szoktam meglepni számomra fontos embereket és szerintem a szándék a fontos, hogy megláttad őt.

Múltkor vittünk egy szelet tortát a kifőzdés néninek, az előtt meg ajándékot adtunk egy kedves tanárnőnknek, mert neki köszönhetően jól sikerültek a vizsgák.

Van itt olyan, aki nem örül a figyelmességnek? Miért? :D

2023. jan. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!