Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem mehetek a szerelmemhez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mehetek a szerelmemhez szülinapján el, szüleim nem engedik mert suli napra esik, ráadásul gyaksza hétre. Hogyan mondjam el neki hogy ne sértődjön meg nagyon? Elhívott, most vagyunk ismerkedős szakaszban.

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Randikázni én sem engednélek tanítási időben, ezt nem is tudom, hogy képzeled. Alap, hogy először a kötelességeinket teljesítjük, a munkahelyedről sem állhatsz fel akkor, amikor kedved szottyan, hogy te most elmész ide meg oda. Neked egyelőre az iskola a munkahelyed és jóval több szabadságod (tanítási szüneted) van, mint amennyi lesz, ha dolgozol. Nehogy már ne lehessen megoldani más időpontban, ha a pasi képtelen felfogni, hogy te azon a napon nem mehetsz semmiképpen, mert kötelező iskolai programod van, az nem normális dolog. Ha ketten lesztek, kell találni másik napot, ha meg buli, akkor azért el kéne gondolkodni, hogy ő valóban téged akar-e megismerni, nem csak egy havernak tekint-e a sok közül. De bulizni sem megyünk iskola helyett.
2022. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne hazudj.

2. Ha tényleg a szüleid miatt nem tudsz elmenni, az ellen nem tudtok mit csinálni, így nem sértődhet meg emiatt.

3. Keressetek másik időpontot, amikor kettesben ünnepeltek.

4. Nem lehetsz szerelmes egy olyan személybe, akivel még csak nem is találkoztál.

2022. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Még csak ismerkedős szakaszban vagytok, de már megsértődik egy olyan dologért, amiről amúgy nem is te tehetsz. Szerintem ez nem oké.:/
2022. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sulis napon engem sem engedtek volna, és én sem engedném a gyerekemet. Beszéljetek meg egy olyan napot, ami mindkettőtöknek jó. Ha meg megsértődik ezen, akkor sajnálom, de nem igazán érett egy kapcsolathoz.
2022. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként miért hívod a szerelmednek?
2022. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!