Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tenyleg szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg szerelmes belem vagy csak a tobbiek latjak igy?

Figyelt kérdés
Na szval kezdjuk ott, hogy amiota az osztalyomba jott jo baratok vagyunk, legjobb batataim kozt van ez teny. Es az utobbi idokben a korulottem levo emberek es a barataim azt vettek eszre elmondasuk szerint, hogy szerelmes belem es ezzel csesztetnek. Pedig en legjobb baratkent tekintek ra. Es mostanaban mar en is azt veszem eszre, hogy nez engem hosszu idokon at, keresi a tarsasagom altalaban, meg olyan vicceimen is nevet amin nem is lehet kb, mert orakon szoktam a tanarral szovatalsokat csinalni, es azon is nevet. Nem idegesit, sot tetszik h ilyen kozel erzi magat hozzam. De neha szokott rugdosni, vagy b*sztatni, olyankor visszaadom. Hogy szokott viselkedni ilyenkor egy fiu? Szerintetek is szerelmes belem?
2022. márc. 7. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Pont így viselkedik egy fiú, hogyha szerelmes beléd
2022. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg (minimum) tetszel neki, de elég éretlen a srác, ha ilyeneket csinál...
2022. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még közel sem biztos h szerelmes beléd. Nekem is vannak ilyen srác haverjaim.

Nem vagyunk egymásba zúgva, sőt volt aki külön elmondta, h imád mint barát, de sose le ne velem. Egyet is értek vele.

Ha esetlen úgy érzed lehet valóság alapja, h a többiek szerint tetszel neki, akkor beszélj vele erről 4szemközt.

2022. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elképzelhető, hogy tetszel neki. Itt rajtad áll a döntés, hogy mit csinálsz. Ha tetszik, akkor minden happy, de ha csak barátként tekintessz rá, és el szeretnéd kerülni azt a szituációt, hogy esetleg elmondja az érzéseit neked, akkor tegyél apró utalásokat arra, hogy mennyire jó barátnak tartod, és hogy soha nem jönnél vele össze. De ezzel is csak finoman, mert lehet, hogy megbántod vele!
2022. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbantani, de nekem o nem tetszik. Helyes fiu de nem az esetem...
2022. márc. 7. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha finoman a tudtára adod, hogy nem akarsz tőle semmi, azzal nem bántod meg, de arra kell ügyelned nagyon, hogy tényleg finom legyél!


4-es vagyok

2022. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!