Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyna ignoráljam a fiut aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyna ignoráljam a fiut aki tetszik?

Figyelt kérdés

Osztálytársak voltunk és már kétszer visszautasított amit meg is értettem de balszerencsémre ismét az osztálytársam lett és elég nehéz nem féltékenynek lenni. Esetleg tudnátok valami tippeket adni hogy ne figyeljek az ilyenekre?(randizás meg ilyenek kizárva mert nem igazán járok bulizni, online társkeresés meg nem jön be)


17/L



2021. dec. 7. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Gondolj rá úgy mintha kellenél neki és megbecsülne mint nőt az ilyeneket alapból ignorálják a nők ...


Viccet félre téve tereld el róla a figyelmed valamivel nézz sorozatokat filmeket olvass vagy ami a hobbid . tölts időt a barátaiddal vagy teremts más emberekkel kapcsolatot

2021. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam elterelni a figyelmem róla de ő úgymond egy központi ember. Nincs olyan pillanat hogy ne figyelnék rá egy másodpercre és azt kihagytam hogy jóban is vagyunk 😔
2021. dec. 7. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Addig nem fog menni míg "jóban vagytok". Kell idő míg az érzések leülepszenek és esetekben átalakulnak, ehhez el kell szakadnod tőle. Nem kell utálkozni nyilván, de érdemes megmondani hogy idő kell neked ezt az egészet elrendezni magadban, addig ne tartsátok a kapcsolatot.


Utána meglátod akarod-e folytatni vele baráti szinten, ha azon tudsz maradni. Ha nem, akkor hagyni teljesen.

2021. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki hogy már nem vagyunk jóban. Ma rám se nézett és nem is köszönt. Nem értem és teljesen belezavarodom a dolgokba.
2021. dec. 8. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez nem minden esetben működik, de esetleg gondold át, hogy pontosan mi az a tulajdonsága, ami miatt neked annyira tetszik. És próbáld meg összehasonlítani, hogy ezt a tulajdonságot még melyik másik embernél észlelted, és akkor gondold át, hogy rá hogyan tekintesz. Akkor már csak arra kell gondolnod, hogy a másik illető neked nem is tetszik, és próbáld meg elhitetni így az agyaddal, hogy ő is olyan és ez csak egy szeszélyed volt.


Nekem amikor hirtelen megtetszett valaki, akkor úgy próbálkoztam, hogy átgondoltam, miért tetszik és rájöttem, hogy igazából nem is tetszik, csak kedvelem ezt a tulajdonságot úgy általánosságban, és ezért kezdtem el annyira kedvelni őt. Vagy hogy például a kinézete miatt jött csak be igazából, nem is ismertem úgy igazán.

Nem biztos, hogy ez jó módszer, de nekem az ilyen crush-olásokkor bevált,

olyan tényleges szerelemmel még nem próbáltam, de hátha neked is tud segíteni...

2021. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!