Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem jövök be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem jövök be egy lánynak de viszont jóban vagyok vele?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány de szerintem neki nem tetszem de viszont vele is és a barátaival jóban vagyok. Mit tegyek?

2021. nov. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem lesz köztetek semmi, ha ezt eltudod fogadni és nem is akarsz többet, akkor maradhat a jó viszony.


Ha nem bírod megállni hogy többet akarj, álmodozol róla, stb., akkor hagyd: egyrészt nem őszinte felé a kapcsolatod, másrészt magadnak okozol szenvedést hogy futsz az elérhetetlen után.

2021. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első tökéletesen leírta.
2021. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két dolgot tehetsz: Vagy nem teszel semmit és minden így marad, vagy megpróbálsz tőle eltávolodni.
2021. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jóba vagytok akkor nem érdemes elmondani neki. Ha esetleg mégis viszonozza, akkor ugyis jön majd magától minden. de ne nyomulj rá, ne kérled hogy gondolja át meg ez meg az. Velem is volt ilyen a baráti társaságban, és előtte még bírtam is a srácot, de azóta nagyon idegesít, és nem tudok már rá barátként se tekinteni.
2021. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!