Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány legjobb barátjának...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány legjobb barátjának mond az mit jelent? 21 f

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 20:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért mondja mindig, hogy haverok vagytok mert még mindig utalgatsz a többre.

Ha nem bírsz csak(!) a barátja lenni lépj tovább.

2021. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert "kihasznál" ne legyél ilyen csi*ka... Mondd meg neki hogy mit szeretnél, válaszol rá, ha nem tetszik a válasz mondd meg neki hogy ne beszéljetek, ennyi.
2021. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
#10 Vagy ezt élvezi, hogy ellent mondhat neked, vagy unatkozik, vagy egyszerűen nincsen más barátja, aki meghallgatja.
2021. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
szerintem az utóbbi, de akkor miert akar barát lenni, inkább marad maganyos és friendzonol
2021. júl. 26. 21:30
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 Mert nem tetszel neki. Nekem is van olyan lány barátom, akit azért friendzoneoltam, mert külsőre nem tetszett. Ettől még imádok vele beszélgetni, de sosem jönnék össze vele.
2021. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

1. Beszéld meg vele.

2. Nincs más lehetőség, hogy most megtudd.

2021. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%
Mondd meg neki, mégis miért ne tennéd? Egyáltalán nem biztos, hogy tényleg csak csak barátként gondol rád. Rákérdezel és megtudod.
2021. aug. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
🍑❌
2021. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak barátzóna, de azért megkérdezheted. Ugyan így volt velünk is. Nekem is volt egy legjobb fiúbarátom, nagyon aranyos volt, imádtam vele lenni, jókat dumálgattunk, állandóan eljártunk éttermekbe kajálgatni, moziba, vagy csak simán unalmas napokon sétálni, vagy főztünk együtt. Elkezdett utalgatni, hogy tetszem neki, nekem leesett, és mindig hangsúlyoztam, hogy ő a legjobb barátom, és ennyi. Végül teljesen megszakadt a kapcsolatunk, nem tudta elfogadni, hogy nem lesz több... Sajnálom, hogy így alakult, hiányzott is sokáig. Szóval, ha hasonló helyzetben vagytok, ne traktáld, és próbáld meg elfogadni, ha ő nem akar többet, különben nagy fájdalmak lehetnek belőle.
2021. szept. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
Na, azóta van fejlemény?
2021. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!