Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Chat formátumba honnan tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chat formátumba honnan tudom ha bejövök valakinek? Titeket zavarna-e vagy nem lenne fura az ilyen írás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel interneten ismertem meg, tök aranyos meg minden. Érdeklődik irántam, mit csinálok, mi lesz a napi program stb. Na de van egy kis bökkenő. Írás közben megnyújta a mondatot vagyis a szót pl: futoook, eszeeek meg ilyesmi.

Honnan tudom, hogy bejövök neki és nem minden lánynak ilyet írok embert kaptam ki


2021. jún. 15. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem tudod hogy másnak mit ír, de az hogy másnak is ilyet ír nem jelenti hogy nem jössz be neki
2021. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem tudom, hogy másnak mit ír, de olyanokat ír mint cuki, aranyos vagyok, de jó lenne ha ott lennék meg ilyenek. Mivel volt már ilyenbe részem, hogy 1 srác 4-5 embernek akik az ismerőseim mondtál, hogy ugyanazt írta a srác nekik mint nekem. Ugyanaz a bók meg minden
2021. jún. 15. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha ilyeneket ír akkor bejössz neki, mindegy hogy másnak is irkál-e.
2021. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyik platformon ismerkedtél vele össze? Küld ilyen szívecskés emojikat?
2021. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én legtöbbször a barátaimnak írok így, szóval lehet. De hogy olyanokat ír, hogy cuki, meg aranyos vagy - szerintem bejössz neki, igen.
2021. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
# Társkeresőn, de átmentünk Messengerre. És igen, szokott küldeni
2021. jún. 15. 22:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Hoppá, lemaradt a szám. #4
2021. jún. 15. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:
ja akkor mindegy. Azt hittem ismerem. Volt ilyen haverom aki ilyen üzeneteket küldözget a kiszemeltjeinek.
2021. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha társkeresőn ismerkedtetek össze miből gondolod hogy NEM jössz be neki? 🤣🤣
2021. jún. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Mert volt olyan srác akinek barátnője volt és ott hazudozott össze-vissza, hogy szakítottak, meg azért van ott a lakásába, mert nem tud hova menni. A mai napig együtt vannak.
2021. jún. 16. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!