Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú az osztályban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban aki bejön viszont bizonytalan vagyok hogy ő is úgy érez mint én,a jeleket amiket adott a megjegyzéseket írom Random??

Figyelt kérdés

-tarsaság keresése

-rólam kérdezget másokról

-Moziba szeretne hívni

-Órákon keresi a tekintetben

-Együtt megyek vele haza

-Együtt röhögünk másokon


2021. jún. 1. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Itt amiket leirtal igazabol csak egy-ket dolog tunik ugy, hogy tobbet gondolna irantad.


"rólam kérdezget másokról" meg talan, hogy "Moziba szeretne hívni"


A tobbi nagyjabol annyit jelent, hogy jo baratnak tart.


Szeritnem egy fiunak bejon egy lany, ha


- Gyakran ir rad neten (ha ott tartjatok a kapcsolatot), nagyon gyorsan valaszol (szinte azonnal)

- Sokat erdeklodik irantad, keveset beszel magarol

- Esetleg bokolgat

- Olyan helyekre hiv ahol csak ketten vagytok


Igazabol az elso ketto (amit en irtam) az a legfontosabb.

2021. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Igen, barátkozik veled mert tetszel neki. Attól hogy nem ír rád neten meg nem bókolgat 10 percenként még nem jelenti azt hogy ne szeretne többet. Próbál egy normális kapcsolatot kialakítani veled. Ez lenne a normális, igyekszik veled tölteni az idejét nem pedig irogatni boldog-boldogtalannak hátha horogra akad valaki.

Menyj el vele valahova kettesben aztán úgyis kiderül.

Aztán te is rákérdezhetsz, csak ne társaság előtt mert nagyon ciki lehet mindkettőtöknek.

2021. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!