Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy össze jöjjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 2 buliban is smároltam. Egyik barátom megkérdezte tőle, hogy bejövök e neki ő azt mondta, hogy nem tudja. Miközben smároltam vele azt mondta, hogy Ő nagyon szeret de mentálisan nem oke egy kapcsolathoz ezért csak vegyük lazára és bulikon smároljunk. Én biztos vagyok benne, hogy bejövök neki mert nagyon úgy viselkedik de mit tehetnék azért, hogy jobb legyen a mentális állapota. Szeretném ha boldog lenne és hogy össze jöjjek neki. Mit csináljak?

2021. máj. 25. 22:03
 1/4 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Hát ez fura lesz. Az élet ott áll előtted. Ha úgy érzed bejössz neki és szoktatok azért néha dumálni akkor simán elhívhatod egy randira. Nem kell azon aggódni, hogy nem jössz vele össze. A világon oly sok nő van még aki csak rád vár, biztos lesz még alkalmad ha ezt elszúrod. Ja és ha csak állsz és vársz biztos nem lesz semmi, max lenyúlja valami másik pali. Cselekedj!
2021. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne álljál le egy ilyen lánnyal. Az elmondottak alapján komolytalannak tűnik. Keress mást!
2021. máj. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Figyelj gyakorolni is jó! Magabiztosabb leszel. És nincs semmi veszíteni valód. Mindenképp próbáld meg. Hajráá :) #1
2021. máj. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszokat.
2021. máj. 26. 07:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!