Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A suliból rá irtam egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliból rá irtam egy lányra aki be nagyon bele estem de a messenger engedélykéresek közzé dobott szerintem és nem biztos hogy észre vette próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Próbálkozzak még hogy hátha észre veszi?

Személyesen szerettem volna beszélni vele de én nekem már nincs suli majd csak kövi tanévben

Az üzenet ben le irtam mit érzek iránta de nem válaszólt rá az se biztos hogy látta

Ha probálkozzak akkor mit irjak neki,hogy kezdeményezzek beszélgetést?


2021. máj. 21. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj. Lehet hogy még tényleg nem látta, akkor majd megnézi, vagy lehet hogy még gondolkozik.
2021. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még novemberben irtam neki az üzenetet!
2021. máj. 21. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez offos 😅😆
2021. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem nézte meg? Ha meg nézi akkor mutassa. Talán túl sokan írnak neki és ezért nem nézi meg, vagy nem érdekli őket a idegenek
2021. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!