Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki azt írta messengeren:...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki azt írta messengeren: Az baj ha érzek valamit irántad ? (valószínűleg azt akarja mondani hogy szeret) És még szívet is küldött.

Figyelt kérdés
Osztály társam de én nem igazán szeretem kb 2 héten ha egyszer beszélek vele 2 mondatot.Vissza írni nem merek mert ha azt írja hogy szeret kínos lenne vissza utasítani.Segítség.

#szerelem #elutasítás #NIncs viszont szeretés
2021. ápr. 29. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne kínos,ha valaki szerelmet vall akkor tudja hogy benne van hogy elutasítják.
2021. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, vagy egész végig nyomulni fog 😃
2021. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél vele egyenes, és mondd csak meg neki, hogy te viszont nem érzel iránta semmit. Hidd el nekem, ha ez egy értelmes gyerek, akkor értékelni fogja, hogy nem hülyítetted, hogy nem tértél ki a válaszadás alól, hanem még a legelején őszinte voltál vele, így sem a te időd sem az ő ideje nem fog fölösleges rámenni arra, hogy utánad lohol.
2021. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Írd meg neki hogy ő nem jön be neked, ne húzd az idejét. Egyáltalán nem gáz visszautasítani, az gázabb ha szórakozol vele, és nem válaszolsz neki.
2021. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Én ezt írnám:

"Jó neked! Én nem érzek semmit."

2021. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy "igen, mert nem tudom ezt viszonozni, bocsi"
2021. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki óvatosan, hogy te viszont nem szereted. Az egyenes beszéd a legjobb.

Ha nem érti meg, akkor tiltsd le!

2021. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Thispain ***** válasza:
Írd azt, hogy igen. xD.
2021. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Semmi. Nem mert mondani neki semmit, a másik pedig még mindig abban a hitben van, hogy tepernie kell és összejönnek.
2021. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!