Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy lánynál kezdeményezést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy lánynál kezdeményezést jelent?

Figyelt kérdés
Szóval még november elején ülhettünk az iskolapadban gimiben. 9.-es vagyok, most ismerkedtem meg az új osztálytársakkal. Új közeg, tudjátok... Egy lány nagyon tetszik az osztályból, és első nap nagyon kezdeményező volt velem. Beszélgettünk, kedves lány. Aztán másfél hónapig nem volt semmi. Néha néztük egymást, meg ilyesmi, de nem volt semmi. Aztán az osztályban elterjedt, valakitől hogy nekem van barátnőm. Ez nem volt igaz, és ő volt az első (és talán az egyetlen) aki megkérdezte hogy tényleg igaz-e? Mondtam neki hogy nem, csak pletyi, és gondoltam visszakérdezek hogy neki van-e? Nevetve vagy inkább mosolyogva mondta hogy nincs neki. Aztán elérkeztünk erre a novemberi napra, amikor ültünk egy órán. A tanár az egyik falon lévő térképre mutatott, én pont előtte ülök szóval nem kellett felállnom hogy lássam mit magyaráz, a lány viszont máshol ül, ezért felállt elhaladt mellettem és amikor elment a padom mellett, mindenki szeme láttára beletúrt a hajamba. Közepesen hosszú a hajam, kb. olyan mint Charlie Puth-nak. De ez nem is olyan fontos, aztán megfordult, mosolygott, én visszamosolyogtam és ennyi volt. Azóta ugye online-ban nem történt semmi, nem beszélek vele, és nem tudom hogy ezek után... Végülis mi is volt ez? Valaki kifejtené kérlek? Köszi!

2021. jan. 14. 23:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igazából, utána nem írtam neki, és nem is beszéltem vele. Nem éreztem úgy, hogy üzenetben kéne elhívnom, meg ilyesmi, szóval gondoltam hogyha majd kinyitnak a sulik, akkor meglátjuk mi lesz.


És lett valami:) Első nap, első órában bemegyek az osztályba, elmegy előttem 3-4 fiú is, a lány jobbra áll, látja a fiúkat. Jövök én, és megint beletúrt a hajamba.

Én összezavarodtam, mert persze hogy emlékeztem rá hogy ezt novemberben már megcsinálta, de nagyon meglepődtem. És meglepettségemben megkérdeztem tőle, hogy: “Jól vagy xy, olyan boldognak tűnsz”

És mosolyogva válaszolt, hogy:

“Persze, miért ne lennék jól:) “


Nem tudom, ezek szerint nem csillapodott benne ez a hajturkálás 5-6 hónap alatt, vagy ez mit jelenthet?

2021. máj. 11. 22:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Hívd már el valahova :D bejössz neki :D
2021. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

De ez nem így megy :D

Mármint én nem is tudom, mi van akkor ha csak egy jóbarátként csinálja ezeket. Meg ilyenek. Túlgondolom, mi? …

Mindig az a hülye túlgondolás.

De pl. mai nap hozzám se szólt, néha az infó teremben rámnézett miközben egyik haverommal szórakoztunk, de nem láttam hogyan nézett.


Sokat gondolok rá, és onnan tudom hogy talán bejöhetek neki, de ezt így lehet hogy csak hülyülésből csinálja.


És ha most leégek, még 3 évig lesz ez a kínos dolog köztünk, és én nem szeretek xy emberrel kínos helyzetben lenni, főleg nem 3 évig…


Döntésképtelen vagyok, és ismeretlen emberektől kérek segítséget, amikor ha bárki azt mondja hogy hívjam el, akkor sem tenném mert félek.

Milyen szép bekeretezett lírai kép ez a falon.

Még talán kell pár utalás nekem a lánytól, és ha lesz akkor elhívom. Megígérem

2021. máj. 11. 23:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Hajajajaj


9-es vagyok. :D


Nahh, először is. A lánynak vannak fiú barátai? Azoknak taperolja a haját? Ha vannak és nem taperolja az övékét, 2 lehetőség áll fenn:


•Érzéseket táplál irántad.

•Csak játszadozik veled.


Nos, az utóbbinak kevés az esélye szerény véleményem szerint, de ha a barátnőivel rád néznek, összesúgnak és összenevetnek, akkor vagy valami nagyon perverz gondolatot osztottak meg egymással (enyhébb verzió, amikor az illető hátsójáról mondanak jókat. Igen van ilyen. c:), vagy szimplán nevetnek rajtad, ami nem jelent jót.


Figyeld meg hogyan mennek a dolgok, esetleg vondd be pár barátod.


Sok sikert! :D

2021. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nincsenek fiú barátai, szóval lehet hogy ezekkel a kis jelekkel máris le friendzone-olt…


Szerintem úgy teszek ahogy mondod, megfigyelem tanév végéig. És ha olyan lesz, akkor lehet belőle valami. Ha meg nem, akkor nincs para, csak kicsit összezavar a lány:) Mondjuk, ezt szokták csinálni, lehet hogy tényleg csak játszadozik velem.


Ha lesz valami update írok, a barátaim éretlenek, velük úgy nem tudom megosztani, hogy ne röhögjék el magukat. És ha ide írom ki, akkor az olyan mintha kicsit ilyen titkosabb lenne az anonimitástól:)

2021. máj. 12. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!