Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok mit tegyek?Nagyom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit tegyek?Nagyom szarul vagyok...

Figyelt kérdés

Volt egy csaj akibe nagyon szerelmes vagyok, és tegnap irta hogy csak barátként tekint rám, pedig csokolóztunk is már. Tegnap meg viseltem, de szarabbul vagyok és sirni akarok minden percben. 😢

Nagyon rosszul vagyok.

Mit tudnátok tanácsolni?

Mit csináljak hogy jobban legyek?

16f



2020. aug. 21. 08:09
1 2
 11/18 beatlesleanyzo ***** válasza:
75%

Uhh hát ez nehéz...viszont szerintem próbáld elterelni a gondolataid, hallgass olyan zenéket ami felpörget/kikapcsol, menj a barátaiddal, legyél a családoddal, csináld azt amit tényleg szeretsz.

Próbálj kevesebbet gondolni rá, legyél ebben kitartó...

Ez azért jó, mert ha a csajszinak megjön az esze és "mégis" bejössz neki, akkor happy end van. Ha pedig marad minden ebben a stádiumban,akkor legalább elfelejtetted. Én így tettem túl magam az exemen, a legjobb barátnőmmel csalt meg, több hónapon keresztül. Hidd el, én is azt hittem,hogy bebukok a közepén, de kitartó voltam és tartottam magam a fent említettekhez.

Remélem neked is sikerülni fog, szurkolok, tényleg!!

Kitartás <3

17 L

2020. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

12:01

Köszi cuki vagy ❤️

Huhaa..elég rossz volt neked az az időszak... 💔😢

2020. aug. 21. 15:08
 13/18 Stark2000 ***** válasza:
32%
Oh hát pár év és ilyenekre rá se hederítesz már. Hidd el, elég gyakori eset az ilyen, és k**vára nem éri meg az ilyenek miatt görcsölni, szomorkodni. Csak engedd el. De tényleg, kit érdekel ha ennyi esze van?! Semmit sem vesztettél.
2020. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
75%
Nem értem a 13-ast miért pontozzák le. Teljesen igaza van. Ennyire fiatal korban nem kell ennyire fennakadni egy ilyenen. Millió egy csaj lesz még a közeledben, pláne amíg suliba jársz.
2020. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 beatlesleanyzo ***** válasza:

Igen, valóban rossz volt, de mégis erre vagyok a legbüszkébb. Azóta nem függök másoktól, meg tudom oldani a problémáimat, egyedül is felállok ha padlóra kerülök:D

Sokat változtam, bízz bennem, ez hatásos.

Csak kitartónak kell lenni, beletelik néhány hónapba míg túlleszel ezen, de bízom benne, hogy meg tudod csinálni ^^

2020. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Stark2000 ***** válasza:
100%

#15

Nem kötekedésből, de az ilyen merész kijelentésekkel óvatosan dobálózz, mint a "bízz bennem, ez hatásos" és társai. Nem tudod garantálni, hisz minden embernek más válik be.

2020. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A haverom azt irja hogy szerinte szeret engem csak valami baja van.
2020. aug. 21. 21:34
 18/18 anonim válasza:
100%

Én 40 éves Férfi vagyok és legalább 5-6 ilyen esetem volt!

Most nagyon szar neked de hidd el ez elmúlik és lesz még sok lány aki viszonozza a szerelmed!

Ezt a lányt meg hagy a francba és ne is barátkozz vele!

Már csak azért se mert akkor neked is könnyebb lesz.

16 éves vagy? 24 - 25 évesen amúgy meg nem is érted majd magad, hogy most mit ettél rajta!

Fel a fejjel légy Férfi és lépj tovább!

2020. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!