Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jobb aludni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jobb aludni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne,hogy a fiúk/lányok hogy érzik jobban magukat alvás közben,és mekkora hely kellene nektek? Mármint,hogy úgy jobb kettesben aludni,hogy francia ágyban,vagy jó egyszemélyes ágyban is? Ez elég érdekes,de érdekelne😅

2020. júl. 13. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Francia ágy.
2020. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Franciaágy mindenképpen kényelmesebb, jobban elfértek rajta ketten. Persze meg lehet oldani egyszemélyes ágyon is, ha csak ilyen lehetőség van.
2020. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszemélyes ágyban ketten aludni kényelmetlen. Tapasztalatból mondom. Értem én, hogy össze akartok bújni, de azért éjszaka mégiscsak forgolódik az ember, meg pozíciót vált. Nem rossz az, ha van hely odébb húzódni, amikor a másik ember az arcodba helyezi a könyökét, vagy szimplán csak meleged van. Összebújni viszont lehet franciaágyon is, úgyhogy mindenképp arra szavazok.
2020. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszemélyes ágyam van, a barátomnak francia, és nem szeret nálam aludni, mert nem férünk el, ő megszokta a nagy helyet. Amúgy mindenféle szempontból jobb a francia, én is úgy vagyok vele, hogy inkább alszok nála.
2020. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!