Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha Facebookon írok rá egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha Facebookon írok rá egy lányra?

Figyelt kérdés
Manapság mindezhez a mobilubkat használjuk azon lógunk 0-24 órában. Mennyire gáz/ illendő raírni egy lányra Messengere ismerkedés céljából?

2020. jún. 28. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mármint úgy ismerkedni, hogy talizni hívod utána vagy pedig csak úgy? Ha csak beszélgetésre, akkor is kissé fura, de nem lehetetlen. A másik már sokkal furább, de megint csak nem lehetetlen. Ha még láttad fun4money videóit mielőtt letörölte, akkor tudod, hogy van esély
2020. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Saját történet még februárból:

Órák után odamentem egy évfolyamtársamhoz és elmondtam neki hogy nagyon bírom őt, és beszélhetnénk/találkozhatnánk többször. Eléggé meg volt lepődve, mert előtte nem beszéltünk sokat, de utána tényleg többször beszéltünk. Még aznap el is meséltem a kolis társaimnak, és egyikük anyukás hanggal elmagyarázta hogy manapság már nem csinálunk ilyet, hanem online kell megismerni az illetőt.

Kicsit elkeserített hogy ma már ez a normális, mert pl. én sosem jönnék össze valakivel akivel neten ismerkedtem meg.

16/L

2020. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Veszteni nem veszthetsz vele
2020. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez igazából egy elméleti kérdés volt, hiszen manapság már tényleg mindenhez a telefont használjuk,ezért is vannak tárkereső oldalak ( amik nekem annyira nem kenyerem). De az ember hol tudna ismerkedni, ha mondjuk nem nagyon vagyok az a buliba járós tipus, végülis a mobil egy adott dolog hisz ott van nekünk, de lehet rosszul gondolom.
2020. jún. 28. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan helyeken ahová te is szívesen jársz pl. könyvesbolt/könyvtár, parkok... lényegében bárhol kezdeményezhetsz beszélgetést, biztos megmarad neki a dolog hogy a való életben próbálkoztál
2020. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit nem ismersz arra gáz így ráírni, főleg hogy a legtöbb pasi az altalános sablondumával jön ami nem is baj egy társkeresőn, de ha egy olyan emberre írsz rá aki alapból nem társat keres ott ezzel a tipik vagy annál rosszabb szöveggel akkor valószínű letilt vagy csak nem ír vissza. A messenger nem társkereső és nagyon idegesítő ha valaki egy 2 évvel ezelőtti képed miatt rádirogat hogy jó a csöcsöd... Ha ismered akkor nyilván ráírhatsz...
2020. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Facebook egy kissé elavult már ehhez, sokan jobban figyelik/szeretik az Instagramot, de nem lehetetlen Facebookkal sem ismerkedni, csak ne sablonos szöveggel írj rá. Engem az fogna meg a legjobban, ha a srác leírná, mi alapján gondolja azt, hogy meg kéne ismerkednünk, meg ha 100% őszinte lenne a szándékait illetően.

Azért azt tegyük hozzá, online ismerkedésnél sokat számít a külső. Ha nem tetszik neki a képed, lehet vissza se ír.

Egyébként szerintem sokkal jobb élőben ismerkedni, mert arra jobban emlékszik az ember.

Sok sikert!

2020. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csomóan meg direkt a buszon a fülükbe dugják a zenét, mert nem akarnak ismerkedni. Náluk tehát beválhat ez a fészbukos ismerkedés. Sőt, az is lehet még szerintem, hogy így ismered meg életed szerelmét;hogy onnan levelezni kezdtek. A fészes meg lehet, hogy azért egyértelműen páran azt preferálják, merthogy pl rögtön le is tudhatja tiltani az illetőt, ha mondjuk "túl sok" lenne; vagy nem sikerül pl máshogy lekoptani szép szóval, hogy odaírja, hogy nem jön be neki és bocsi. A másik dolog pedig, tehát van, aki meg a személyes odajövést preferálja, és úgy gondolja, hogy "ne legyél t0ketlen", hanem menjél oda személyesen, és az internetes ismerkedést meg bénának, szerencsétlennek találja, még akkoris, ha az utcán csomó mindenki rohan, tehát nincs egy szabad perce senkinek, hogy mondjuk megvárja a következő buszt; vagy ilyesmik. (Egyébként szerintem nem töketlenség nemodamenni). Ja és mész szóval ha meg odamegy; akkor meg lehet, hogy pl azért megy oda, mert különben sose tudná meg a nevét; egyedül csak ott ,az egy helyen szokta őt látni, nevét se tudja, máshol nem látná, akkor meg hogy keresne rá fészbukon? Viszont meg aki fészen nem szereti az ismerkedést, lehet, hogy soha nem futnának össze a valóságban, hogy ott is megszólíthassa; vagy ha igen, mi lenne, ha nem lenne elég idő mondjuk, mert rögtön ott lenne a busz, mire összeszedné magát, bátorságot merítene, hogy randit kérjen tőle, és utána onnantól meg mondjuk külön busszal mennének, lehet sose látnák többet egymást. Na, és tehát van még a harmadik csoport, akinek meg tök mindegy, hogy odamész személyesen, vagy ráírsz; ő nem tesz eközött különbséget. És szóval tehát a lényeg meg, hogy szimpatikus legyél neki. Pl lehet, hogy valaki mondjuk -olykor tévesen- "gyávaságnak ítéli meg, hogy a másik fészbukon akar vele ismerkedni; de lehet, hogy pl annyira megtetszene neki is a képei alapján a másik, aki ráírt, hogy nem érdekelné, hogy ő a személyes ismerkedést szereti, azt preferálja; adna neki egy esélyt. Tehát sokféle szempont van; és ha valakinek pont ahogy te keresnéd/megtalálod őt; az nem felelne meg, akkor az nem a te embered; akkor lépj tovább, és keress mást. Meg egyébként azzal sincs semmi baj, ha mondjuk valaki pont "gyávaságból" csak a neten ismerkedik; mert kevésbé fáj, ha neten utasítják el, minthogyha mondjuk élőben; de szóval lehet, hogy pont ott, ennek a "gyávaságnak " köszönhetően fut bele élete szerelmébe. (Ez amúgy meg csak mellékes, hogy ha valaki viszontszereti, akkor lehet, meg is nő egészségesre az önbizalma, tehát akkor meg ez is tök jó.)
2020. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!