Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Írjak rá megint?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbi58 kérdése:

Mit tegyek? Írjak rá megint?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy pasi ki 2 vagy 3 éve szóval szerelmes voltam belé de az is lehet hogy még mindíg érzek valamit iránta jártam vele vagyis csak én hittem el neki mert aztán megírtam azt neki jelölje be a unokatestvérem és utána bevallotta úgy kezdeményezett el is hittem nem is akart és nem is akar velem járni ezzel nagyon megbántott gyűlöltem őt nagyon soká de voltak pillanatok mikor rá akartam írni de mégsem tettem meg ma pedig megláttam a képeit rámentem az idővonálára valamit éreztem a mellkasomból ha értitek de a lényeg azóta nem chatelünk hogy megkérdezte mi tetszik nekem benne ? Az volt a válaszom a haja szája szeme arca nem reagált és még a kérdőjelre se amit utána küldtem el de mindegy amúgy nem szeretnék párkapcsolatot pasikkal már nem is akarok írogatni 2 hónapja mert ugye eddig nagyon sok pasival írogattam
2020. ápr. 23. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Csodás. Még csodásabb lenne, ha meg lehetne érteni, amit írtál
2020. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi ha egy srác régebben szórakozott velem és én jóban akarok vele lenni még mindíg küldjek neki smst ? Vagy hagyjam a fenébe? Mi a helyes megoldás ?
2020. ápr. 23. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak kihasznált inkább hanyagold
2020. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszavasvalaszokat ad, nem keres beszelgetes utan, unalmas a cseveges...

Akkor ertelmetlen...

2020. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na megtörtént ráírtam Pinteresten
2020. ápr. 24. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Jézusom
2020. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mit Jézusozol? xd😂😂
2020. ápr. 24. 16:51
 8/8 anonim válasza:
Na,és hogy sikerült?
2020. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!